adcov.com

Porady na sprzątanie domu pacjenta z rakiem

Sprzątanie domu pacjenta z rakiem może być wyzwaniem. Zapachy z produktów czyszczących może być obraźliwe, a nawet wywołać nudności. Jeśli pacjent jest moczu lub ma częste wymioty, te zapachy mogą być przenika pościel lub dywany. ale dlatego, że pacjent może mieć raka osłabiony system odpornościowy, ważne jest, aby utrzymać dom w czystości, aby zapobiec chorobom.

Zapobiegające wydostawaniu się zapachów

Traktuj plamy moczu i wymioty produkt wykonany przy użyciu enzymami rozbić pozostałości na dywanach lub materace. Cud natury jest jednym z takich produktów, które są bezpieczne wokół ludzi i zwierząt i nie ma się okładka perfumy zapach.

Unikaj używania odświeżaczy natryskowe chemicznej. Otworzyć okna, jeśli to możliwe do powietrza na zewnątrz domu. Umieść płytkie dania octu w kuchni, aby chłonąć zapachy gotowania. Posypać sody w kosze na śmieci i na dywanie wchłonąć nieprzyjemne zapachy.

Czyste podłogi z wodą zamiast potężnych zapachu czyszczenia podłóg. Dodaj łyżkę stołową oleju mineralnego do wody do mycia podłóg winylowych uczynić świecić.

Zabić zarazki

Oczyść kuchnię ostrożnie, aby uniknąć przekazywania chorób przenoszonych przez żywność do pacjenta z rakiem. Jeśli używasz gąbki kuchenne, uruchom go poprzez zmywarce każdej nocy lub zap go w kuchence mikrofalowej przez 30 sekund dziennie. Wymień gąbki raz w tygodniu. Gąbki są idealnymi wylęgarnią zarazków.

Deski do krojenia peeling dokładnie przed i po użyciu. Nie należy używać tej samej deski do mięsa i innych produktów spożywczych. Czyste wycieki w lodówce i od razu wyrzucić lewej przeniesień zanim zaczną się psuć.

Zmień pościelą tydzień lub gdy staną się one zabrudzone. Zastosowanie tworzyw sztucznych pokrowce na materace, aby utrzymać płyny ustrojowe z sącząca się w materac. Używać arkuszy bawełny i umyć je w gorącej wodzie i wybielaczem zabić zarazki. Wyczyścić plamy moczu, kału i wymiotować natychmiast. Przemyć ręczniki po stosowano kilka razy. Wilgotne ręczniki w wilgotnym łazience zapewnić miejsce dla zarazków do rasy.

Uniknąć zakłóceń

Odkurzyć dom, gdy pacjent znajduje się rak lub na zewnątrz, jeśli to możliwe, jeśli hałas jest uciążliwy. Hałas może czasem wywołać nudności i niepokój. Bądź świadomy co niepotrzebnego hałasu podczas czyszczenia i unikać czyszczenia, gdy pacjent śpi.

Dodaj Uroda

Gotować cynamon lub wanilię na piecu, aby zapewnić naturalny przyjemny zapach w domu, jeśli u pacjenta raka może go tolerować. Przynieś szeroki liściach roślin w pomieszczeniach, aby pomóc utrzymać powietrze oczyszcza dodając piękno. Umieścić świeże kwiaty w domu, aby dodać otuchy i słodki zapach.