adcov.com

Porady gumowa kula

Końcówki kulach często mają gumową zaślepkę na nich, aby pomóc osobą uzyskać przyczepność na ziemi, złagodzić szok na ramieniu i zapobiec inne urazy tworzą przypadkowe upadki lub ciśnienia. Te wskazówki mogą stać się kruche i pękają w upale. Nie ma potrzeby wymiany całego zestawu kulach czy wskazówki są zużyte lub uszkodzone; wymianę końcówek jest wszystko, co jest potrzebne.

Ostrzeżenie dla Replacement Potrzebie

Ludzie często czekać, aż będzie za późno, aby zastąpić porady na ich kul. Można to porównać do czekania, aż opony na samochodzie są łysy przed zastępując je. Jesteś zwiększając swoje szanse na wypadek. Zwrócić uwagę na zużycie opuszkami kuli celu ustalenia, czy należy je wymienić. Jeśli podkładka metalowa u podstawy kuli pokazuje przez to jest to pewny znak, że potrzebujesz nowych wskazówek. Zamiast czekać na tej ekstremalnej sytuacji, obejrzeć bieżnik jak można na opony samochodowej, czy zużycie jest zrównoważony lub prawie ukończone zużyte. Inne znaki są pęknięcia w długości końcówki, które mogą spowodować ich zerwać.

Porady zamienne

Kuli wskazówki powinny pasować do kuli, którego używasz. Będziemy chcieli, aby zmierzyć szerokość wału, jeśli nie jest zamieszczona na etykiecie na kuli. Wielkość wału powinien być 3/4 cala lub 7/8 cala średnicy. Pamiętaj, aby uzyskać poradę kuli, która ma w niej metalową podkładkę do działania jako mechanizm awaryjne kątem zużycia uszkodzenia. Upewnij się także, aby uzyskać poradę kuli, która przesuwa się na tyle wysoki, aby być bezpieczne wału. Porady, które nie chodzą 2 cm do 3 cm w górę może spaść, jeśli złapany pod odpowiednim kątem i ewentualnie doprowadzić do upadku. Wymiana kuli wskazówek jest tani, kosztuje około 5 dolarów za parę. To jest warte swojej ceny, aby zapobiec dalszym szkodom.

Teren

Podobnie jak buty, styl użytkowania i poziomu aktywności w połączeniu z terenu wpłynie, jak szybko twoje gumowe końcówki zużyciu. Gorące powierzchnie, takie jak asfalt i cement może powodować gumy do stopienia. Gdy ostygnie, to może prowadzić do pęknięć lub braku równowagi podeszwy. Suchym klimacie może spowodować pękanie wcześniej niż klimacie bardziej wilgotnych. Gumowe końcówki powinny być stosowane z większą starannością w grube dywany ponieważ mogą trzymać i doprowadzić do skoku do przodu i upadł. Nie chodzić na rzut dywany lub inne pokrycia podłogi, jak ruchome gumowe mogą powodować dywan, aby przenieść się z tobą i doprowadzić do wypadku. Zawsze upewnij się, że gumowe końcówki są suche przed spacerem na linoleum lub płytki, aby zapobiec ślizganiu.