adcov.com

Porady dla Idąc o kulach

Porady dla Idąc o kulach


Wiele poważnych obrażeń nogi, kolana i stopy wymagają pacjenta chodzić o kulach. Pierwszym krokiem ma być zamontowane na odpowiednich kul wielkości. Kule z prawej długość powinny mieć kawałki rąk, które są na wysokości nadgarstków, gdy pachy są umieszczone na górnych poduszek i ramiona zwisały luźno. Chodzenie o kulach może być bardziej skuteczne i mniej bolesne, jeśli zrobione poprawnie.

Zwiedzanie Choć nie mając Waga sprawie szkody

Wiele razy uraz będzie na tyle poważne, że pacjent nie może korzystać z jego nogą lub stopę dla jakiegokolwiek wsparcia. Wymagać to będzie mu chodzić o kulach, nie umieszczając na wadze na tej szkody. Aby to osiągnąć, pacjent powinien posiadać jego zranioną nogę lub stopę w powietrzu podczas spaceru. Ściskając kule między ciałem i rękami, pacjent powinien odchylić się swoją nogą o jeden krok do przodu i krok tylko na tej nodze. Noga powinna pozostać zawieszona na czas i zamachnął się na kulach, ponieważ są one rozszerzone do przodu jeden krok. Nie należy podjąć duże kroki, a jeśli pacjent zaczyna spadać powinien używać ręce w przeciwieństwie do kul przełamać spadek. Wstań powoli po upadku lub poprosić o pomoc, jeśli masz problemy z poruszaniem się w pozycji siedzącej lub stojącej.

Chodzenie po schodach

Pacjent powinien stosować szynę schodów i jedną z kul o wsparcie. Dobra noga powinna być podniesiona pierwszy schodek podczas pchania się na szyny o kulach i schodów dla dodatkowego wsparcia. Ranna noga lub stopa powinna następnie zostać zniesione spotkać dobrą nogę na krok. Pacjent może też usiąść na schodach i korzystać z jego dobrą nogę wcisnąć się po schodach na górę, jeśli jest to bardziej wygodne. Poproś znajomego lub członka rodziny, aby pomóc doprowadzić kule po schodach lub podnieść kule na kolanach, jak poruszać się powoli po schodach.

Porady ogólne

Unikaj chodzenia na śliskich powierzchniach, takich jak oblodzonych chodnikach lub mokrej nawierzchni. Może to spowodować poważny spadek. Gdy idzie o kulach, trzymać głowę do przodu. Nie patrz w dół, co może spowodować, że się w głowie. Jeśli nie zawroty głowy lub zawroty głowy podczas chodzenia o kulach, natychmiast usiąść i czekać na uczucie zdać przed przystąpieniem do chodzić. Nosić buty do tenisa lub innych niskich obcasach dla pierwszych kilku dni lub tygodni, lub dopóki nie są przyzwyczajeni do chodzenia na kulach. Zawsze kule w zasięgu ręki, aby uniknąć upadku podczas dotarcia do nich.