adcov.com

Porady, aby przyspieszyć metabolizm

Powolny metabolizm prowadzi do przyrostu masy ciała i sprawia, że ​​bardzo trudno jest schudnąć. Mimo, że rodzą się z pewnym metabolizm i spowalnia metabolizm zazwyczaj z wiekiem, istnieje kilka wskazówek, których należy przestrzegać, że przyspieszy metabolizm.

B Witaminy

Witaminy z grupy B wytwarzania energii, która przyspiesza przemianę materii i zwiększa utratę wagi. Pokarmy bogate w witaminy z grupy B obejmują szparagi, brokuły, szpinak i niemal wszystkich napojów energetycznych. Staraj się jeść pokarmy bogate w witaminy z grupy B, w ciągu dnia, aby utrzymać wysoki poziom energii, tym samym przyspieszając metabolizm. Jedz 04:56 porcji dziennie.

Magnez

Żywności, które są bogate w magnez są kolejnym sprawdzonym składnikiem przyspieszenie metabolizmu. Jeść płatki owsiane na śniadanie lub przekąskę na migdały lub orzechy nerkowca w ciągu dnia. Inne pokarmy bogate w magnez są halibut, soja i szpinak. Włączenie 03:57 porcji magnezu w diecie każdego dnia.

Dopuszczalne przekąski

Potrzebne są przekąski w ciągu dnia, na dodatkowych paliwa między posiłkami. Przeciętny część przekąskę powinno być o wielkości kilku. Nie jeść, kiedy nie jesteś głodny, a nie jeść fast foodów na przekąski, jak to będzie powolny metabolizm. Przekąska na orzechy i suszone owoce lub świeże owoce i warzywa z dipem owocowy lub warzywny.

Jedz śniadanie

Zdrowe śniadanie każdego ranka da impuls metabolizm i utrzymać go w ruchu przez cały dzień. Zjeść śniadanie, które mogą zawierać masło orzechowe na tosty pełnoziarnistego, miskę płatki owsiane lub wysokiej włókna z mlekiem sojowym.

Ćwiczenie

Ćwiczenie jest ważnym czynnikiem szybkiego metabolizmu. Trening siłowy i ćwiczenia układu krążenia zwiększy się metabolizm i utrzymać ją przez cały dzień pracy. Zmieścić się w co najmniej 10 do 15 minut ćwiczeń każdego dnia, nawet jeśli są w stanie to zrobić w odstępach pięciominutowych. Najważniejsze jest, aby metabolizm w szybkim tempie, który spala więcej tłuszczu w dłuższym okresie czasu.