adcov.com

Poprawa funkcji wątroby

Twoja wątroba jest wspaniałym organem. Pomaga pozbyć ciała toksyn, oczyszcza krew i pomaga w trawieniu pokarmu. Prawidłowa czynność wątroby, ponieważ jest to niezbędne dla długoterminowego zdrowia, utrzymanie go działa poprawnie jest krytyczna. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić funkcję wątroby i zwiększyć swoją zdolność, aby zachować zdrowie.

Nie oglądać zegar

Zbyt często jesteśmy gotowi do wzorców jedzenia w określonych porach dnia, czy jesteśmy głodni, czy też nie. Jeść, gdy nie jesteś głodny tworzy nadmierne zużycie na wątrobę i sprawia, że ​​pracować przez cały dzień. Ograniczania wydatków na jedzenie, gdy organizm nie prosi o jedzenie pomoże poprawić ogólną funkcję wątroby.

Wodzian

Jeśli pijesz tylko wtedy, gdy umierasz z pragnienia lub podczas posiłku, robisz wątrobę niedźwiedzią przysługę. Woda przyczynia czystych toksyn i bakterii z wątroby. Należy pić wodę przez cały dzień, czy to małymi łykami lub regularnych wlewów 12 uncji co kilka godzin.

Ograniczenie spożycie cukru

Wątroba przekształca cukrów do tłuszczów i wysyła je do miejsc w organizmie, gdzie przechowywania tłuszczu. Jeśli nie jest to wystarczający powód, aby dbać o wątrobę, uważają, że spożywanie zbyt dużej ilości cukru podnosi poziom trójglicerydów we krwi i może prowadzić do problemów sercowo-naczyniowych. Cokolwiek robisz, nie zastępują sztuczne substancje słodzące, dla prawdziwych. Sztuczne słodziki mogą uszkodzić wątrobę.

Bakteryjne dolotowy

Niektóre produkty lub jedzenie, które były przechowywane w niewłaściwy sposób może zawierać bakterie, które mogą wpłynąć na zdolność wątroby do pozbyć ciała toksyn. Salmonella, na przykład, może spowodować poważną chorobę i uszkodzenie wątroby.