adcov.com

Pomysły na umieszczenie tatuaż

Pomysły na umieszczenie tatuaż

Podejmowaniu decyzji, gdzie mają swój tatuaż umieszczone jest ważną decyzją, bo tatuaż jest stałe zaangażowanie. Wziąć pod uwagę obecny styl życia i możliwości na przyszłość tak można określić najlepsze miejsca dla odpowiedniego pokrycia. Chcesz też umieszczenie swój tatuaż, aby dać swoje ciało sztuka najlepsze możliwe płótnie.

Ramiona

Dla mężczyźni ramię jest miejsce popularne tattoo, ponieważ łatwo jest ukryć pod t-shirty i zapewnia duże płótno na większe kawałki lub obszar tatuaż, który musi otaczać coś. Jeśli budowniczy ciała lub kogoś, kto wydaje się często zmieniać kształt, to nie najlepsze miejsca na tatuaż, ponieważ skóra jest prawdopodobne, aby rozciągnąć i obrazu można łatwo warp. Ta lokalizacja jest Najlepsza dla osób, które nie zmieniają się znacznie w rozmiarze masy lub ramię.

Wstecz

Plecy i tył szyi jest łatwo pokryte włosy i ubrania i nie rozciągają, dużo nawet, kiedy masy ciała zmienia więc jest świetnym miejscem do tatuażu, zwłaszcza naprawdę duże kawałki. Główny problem z powrotem kawałek jest, że nie będzie w stanie zobaczyć go łatwo. Jeśli otrzymujesz sztuki tatuażem na Ciebie ponieważ chcesz być w stanie zobaczyć, plecach nie jest w doskonałej lokalizacji, ale jeśli masz kawałek specjalistycznych jak skrzydła lub otrzymujesz zdobienia ciała tak, że staje się częścią Twojej postaci może być miejsce dla Ciebie.

Nadgarstków i kostek

Nadgarstki i kostki są ryzykowne miejsca, aby uzyskać tatuaże, ponieważ nie są one tak łatwo pokryta jako powrót kawałki lub ramię tatuaże. Robią ładne naturalne punkty umieścić małe obrazy, ale trzeba będzie, długimi rękawami lub duża Biżuteria na pokrycie tych kosztów, jeśli kiedykolwiek w pozycji, która nie pozwala widoczne tatuaże. Przed tatuaż na nadgarstku, szczególnie rozważyć możliwości przyszłej kariery i jak może być ograniczony przez stałe tatuazy, że nie jest łatwo.

Rozciąganie obszarów

Dla niektórych osób tatuaż na obszarze, który jest podatna na rozciąganie jest dla nich ze względu na znaczenie obrazu lub układ tatuaż. Przed uzyskaniem obrazu tatuażem na żołądek lub górnego uda np, które są znacznie bardziej podatne na rozciąganie niż tylnej, cieląt i przedramiona, rozważyć, dlaczego chcesz go tam. Jeśli to tylko, żeby było łatwiej ukryć może warto rozważyć powrót lub ramię tatuaż, ale jeśli lokalizacji ma pewne znaczenie może być właśnie dla Ciebie. Tatuaż umieszczone w mało prawdopodobne rozciągnąć obszarze tych regionów, ale pamiętaj, że to będzie podatne na wypaczenia.