adcov.com

Pomysły na Biuro Konkursów Odchudzanie

To zostało udowodnione, że rozpoczynając program odchudzania jako część zespołu często powodują więcej utraty wagi niż diety i ćwiczenia samodzielnie. Ponieważ tak wiele czasu spędza w pracy, co lepsze miejsce, aby rozpocząć program odchudzania, niż w biurze? Jeśli uznać konkurs odchudzania w biurze, oto kilka pomysłów, które pomogą Ci odnieść sukces.

Wysiąść na właściwej drodze z pracodawcą

Przed rozpoczęciem konkursu odchudzania biura, porozmawiać z dyrektor zasobów ludzkich, co jest dostępne dla Ciebie i innych pracowników, aby zarówno motywować i zachęcam w swoich celów odchudzania. Jest to możliwość, że organizacja i / lub zakładzie ubezpieczeń zdrowotnych mają narzędzia dostępne do pomocy z programu.

Jeśli jesteś częścią mniejszej firmy, która może nie mieć tyle zdrowych bodźców życia należy zwrócić się do funkcjonariusza zasobów ludzkich lub swojego przełożonego, czy inne zachęty, aby Twój program toczenia są dostępne. Jednym z pomysłów jest, aby zapytać, że liczba wakacje lub osobistych godzin zostać przyznana każdego uczestnika programu. I zapytać, czy można zorganizować spotkanie Weight Watchers dla organizacji.

Bezpieczne, zdrowe Konkurs dla każdego

Najlepiej, jeśli każdy w konkursie biura odchudzania ma nawet boisko. Oznacza to, że formułowanie programów odchudzania, które będą pracować dla wszystkich.

Jednym ze sposobów, aby wymyślić program odchudzania, który działa dla wszystkich uczestników jest mieć profesjonalny przyjść i pomóc. Skontaktować się z miejscowym szpitalem, wydziałem zdrowia lub rozszerzenia rolnictwa, aby zobaczyć, czy jest dietetyk na pracowników, którzy mogą przyjść, bez dodatkowych opłat lub za niewielką opłatą rozłamu wśród wszystkich uczestników, aby pomóc Ci sformułować plany posiłków. Czy dietetyk zawierają zdrowe wyzwania - takie jak jedzenie zalecanej porcji owoców i warzyw każdego dnia - w swoim konkursie.

Jeśli wszyscy uczestnicy są zgodne, dokonać Weight Watchers lub realizacji innych odchudzania część wyzwania, lub skontaktuj się z Weight Watchers zorganizować spotkanie w swojej działalności.

Ćwiczenie jest ważnym czynnikiem w każdym konkursie odchudzania. Upewniając się, że uczestnicy korzystają - i wykonywania bezpiecznie - jest kluczem.

Zwiedzanie jest najtańsze, najłatwiej dostępne ćwiczenia. Czas zajęć w ciągu dnia dla uczestników na spacer 10 do 15 minut, i używać ich udziału w ramach konkursu.

Można również skontaktować się z działem zasobów ludzkich lub przewoźnika ubezpieczenia, aby zobaczyć, czy członkostwo w siłowni jest częścią planu ubezpieczeń zdrowotnych, a jeśli jest, aby korzystać z wizyt na siłowni w ramach konkursu.

Nagradzanie zawodników

Jednym z najtrudniejszych elementów konkursie biuro odchudzania jest nagroda dla zwycięzcy. Oczywiście, jednym z najłatwiejszych sposobów na obejście tego problemu jest zmiana myślenia o swoim biurze na zwycięzców i przegranych.

Zamiast nagradzając "największym przegranym" co tydzień lub miesiąc, dlaczego nie uwzględnia wyzwania, które oferują potencjał dla każdego uczestnika, aby wygrać? Zespół jest spotkanie raz w tygodniu, w którym rozpoznać uczestników, którzy wypełnili każdym tygodniu wyzwania. Oto kilka wyzwań na początek:

Rozpoznać uczestników, którzy wnieśli zdrowy obiad do pracy na tydzień. Nagrodzić je wszystkie ze zdrowym deserem.

Rozpoznać uczestników, którzy przyniósł warzyw lub owoców, że nigdy nie próbował wcześniej do pracy na lunch lub przekąskę.

Rozpoznać uczestników, którzy chodzili w czasie przerw każdy dzień tygodnia. Nagradzać je krokomierze lub butelki.

Rozpoznać uczestników, którzy piją więcej wody, podczas gdy w biurze.

Rozpoznać uczestników, którzy obniżyli poziom cholesterolu, poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi. Zapytaj swojego ubezpieczyciela zdrowotnego lub zasobów ludzkich dla bardzo specjalnych nagród dla tych uczestników.