adcov.com

Pomoc online dla Kryzysu: Pięć sposobów, aby pomóc w depresji osoby

Pomoc online dla Kryzysu: Pięć sposobów, aby pomóc w depresji osoby


Depresja może podjąć opłat na osobę i odwrócić całą światową wewnątrz-out. Jeśli masz przyjaciela lub bliskiej osoby, która przeżywa depresję, wiedząc, odpowiednie podejście do podjęcia w pomagając jej jest niezbędne. Zgodnie z Mayo Clinic, kilka objawów depresji oglądać do utraty zainteresowania są działania, które osoba fizyczna ma przyjemność, poczucie beznadziejności, rozdrażnienie, niepokój, złe nawyki spania i nadużywania alkoholu i narkotyków.

Instrukcje

1 Urge przyjaciela lub bliskiej osoby delikatnie na leczenie, gdy zauważysz objawy depresji u niego. Strony internetowe Psych Środkowej i Mayo Clinic pamiętać, że jest to ważny krok, gdy objawy depresji zostały zidentyfikowane. Oferta iść z przyjacielem lub pomóc jej znaleźć odpowiedniego terapeuty, czy chciałaby się o pomoc. Czasami osoby doświadczające depresji, nie może zrozumieć, że to, czego doświadczamy, jest depresja.

2. Porozmawiaj z jednostki o jego doświadczenia depresji i co sprawia, że czuł się przygnębiony, jeśli jest on gotów do dyskusji z tobą. Nie zachęcam ją, aby porozmawiać o tym, czy ona nie jest wygodne. Mayo Clinic proponuje po prostu obserwując żadnych objawów depresji coraz gorzej i starają się zwrócić uwagę na wszystko, co może go wyzwolić.

3 Pobyt dostępny i gotowy do pomocy, nawet jeśli twój przyjaciel nie chce twojej pomocy w początku. Dzwoni raz na jakiś czas, aby zobaczyć, jak robi może być delikatnie przypomnieć, że jest kochany i leczeni. Czasami w depresji człowiek nie działa lub właściwie zaopiekować się sobą. Pomagają upewnić się, że je prawidłowo lub zapraszając go na spacer, może przyczynić się do jego dobrobytu.

4 Mówmy o ostrzeżenia oznaki samobójstwa. Depresja stawia ludzi na większe ryzyko próby samobójstwa. Jeśli twój przyjaciel sprawia, że ​​komentarze na temat samobójstwa, otwarcie porozmawiać z nią w zakresie swoje obawy. Nawet jeśli nie wspominając myśli samobójcze, jeśli czujesz się zaniepokojony tym, Mayo Clinic wynika, prosząc swojego przyjaciela, jeśli doświadczają myśli samobójczych. Skontaktować się z lekarzem lub dostawcy zdrowia psychicznego ukochanej, wezwać infolinię samobójstwo, i podjąć wszelkie środki, aby zapewnić ukochanej jest w bezpiecznym środowisku, w którym nie będzie w stanie zaszkodzić sobie, jeśli czujesz, że twój ukochany może popełnić samobójstwo ,

5 Wsparcie znajomego; być ucho słuchacza i ramię płakać, gdy to konieczne. Przypomnij sobie, że depresja nie jest niczyją winą - to stan psychiczny, że twój przyjaciel nie może po prostu poradzic. Być dostępne do słuchania, czy potrzebuje kogoś do rozmowy. Należy unikać umieszczania każde orzeczenie o ukochanej, doradztwo, i podając swoje osobiste opinie. Zachęć znajomego do kontynuowania leczenia i być cierpliwym w tym procesie.

Wskazówki:

  • Jeśli twój przyjaciel natychmiast skontaktować się z lekarzem lub szpitalem lub bliskiej osoby jest o myśli samobójcze.