adcov.com

Pomoc dla Hydrocodone Detox

Uzależnienie od hydrokodonem (który jest sprzedawany pod markami Vicodin, Lortab, itp) mogą być potężne. Niektórzy ludzie wchodzą w jego wpływem, gdy ich lekarz przepisuje ten lek w przewlekłym bólu, podczas gdy inni się uzależnić, gdy za pomocą leków "off label" lub do celów rekreacyjnych. Detoxing od hydrokodonem ma wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych, ale są sposoby, aby proces detoksykacji mniej bolesne.

Pierwsze kroki i Ostrzeżenie

Przed rozpoczęciem procesu detox skonsultować się z lekarzem. Aby to zrobić, trzeba będzie przyznać się do swojej pracownicy służby zdrowia, że ​​masz uzależnienie od hydrokodonem. Niestety, jest to coraz bardziej powszechne uzależnienie, i nie jesteś sam, więc nie wstydź się być szczery z lekarzem.

Detoksykacji można zrobić w domu, w zależności od tego, co lekarz zgadza się; jednak, gdy odbywa się w domu, proces wycofania może być niebezpieczne, więc zwrócić się do lekarza o radę przed rozpoczęciem zmniejszając dawkę hydrokodonu lub wstrzymanie w ogóle. W okresie odstąpienia, można doświadczyć grypopodobne choroby, a nawet drgawki, choć zdarza się to rzadko.

Każdy program detoksykacji dotyczące substancjami uzależniającymi jak hydrokodonem należy zawsze wstępnie pod ścisłym nadzorem lekarza, najlepiej w warunkach szpitalnych ustawienia. W ten sposób profesjonalny opieki zdrowotnej może cię stale nadzorować i szybko leczyć nieprzewidzianych problemów, które mogą się pojawić.

Leki dla Home Detox

Jeśli lekarz uzna, że ​​można przejść przez proces w domu, stanie się na kilka dostaw. Jeśli masz zamiar "Cold Turkey", (całkowicie zatrzymując przy hydrokodon) objawy odstawienia mogą być bolesne. Jeśli używasz leki zastępcze, takie jak Suboxone (buprenorfina / nalokson) lub Subutex (buprenorfiny), będzie nadal czuje objawy abstynencyjne, ale będą mniej dotkliwe.

W obu przypadkach trzeba będzie "leki komfort" lub over-the-counter leki do leczenia konkretnych objawów procesu wypłaty. Mają te leki na rękę i do Państwa dyspozycji przed rozpoczęciem tego procesu. Niektóre powszechnie stosowane leki są Nyquil lub DayQuil leczyć objawy grypopodobne, które często obejmują bóle, gorączka, dreszcze i zimne poty; Ibuprofen na gorączkę, problemy ze snem i bóle mięśni; Immodium AD biegunki; Pepto Bismol na nudności i ból brzucha; i rumianku na relaks. Wszystkie te leki są bezpieczne do podjęcia, jeśli są również za pomocą Suboxone lub Subutex.

Fakty Detox

Kiedy lekarz zgadzają się rozpocząć proces detoksykacji, powie Ci, kiedy i ile wziąć z Suboxone lub Subutex, jeśli używasz tych substytutów. Zwykle są one podawane w dawkach stożkowych, począwszy od najwyższej dawki pierwszego dnia procesu detoksykacji i pracuje się w dół z żadnej z ostatniego dnia. Podczas korzystania z tych leków zastępczych, proces detoksykacji może trwać od siedmiu dni, miesiąc lub dłużej; już z nich korzystać, mniej wycofanie ma wpływ.

Jeśli nie używasz leków zastępczych i przestać używać hydrokon całkowicie proces detoksykacji może trwać z pięciu dni do dwóch tygodni, z najgorszych skutków odstawienia zwykle odczuwalne na trzeci dzień. Podczas obu procesie detoksykacji, że "komfort" leki należy przyjmować na miarę potrzeb i nie większej niż zalecana dawki na opakowaniu lub butelce, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Rozważania

Jeśli pracujesz, plan wziąć co najmniej dwa tygodnie wakacji lub urlopu zdrowotnego, czy detoksykacji w domu lub w warunkach szpitalnych obiektu. Mimo, że proces może trwać tylko kilka dni, trzeba jeszcze czasu, aby przyzwyczaić się do nie posiadania narkotyków w systemie. Dla niektórych osób okres dostosowawczy może trwać dłużej niż sam proces detoksykacji.

Jest to również dobry pomysł, aby mieć kogoś przy sobie przez cały czas, nie tylko dla wsparcia moralnego, ale również wtedy, gdy pojawia się nieprzewidziana sytuacja medyczna. Zawsze ważne numery telefonów w zasięgu ręki, w tym lekarza, szpitala, członków rodziny i każdego innego numeru telefonu może być konieczne.

Kiedy czujesz się lepiej, rozpoczęcie wykonywania, aby pomóc złagodzić objawów depresji, które mogą się pojawić. Ponadto, uświadomić sobie, że gdy lekarz zdecyduje o zakończeniu procesu detoksykacji, może potrzebujesz dodatkowej pomocy, takich jak terapia lub innej opieki długoterminowej.