adcov.com

Pokonanie Cat Alergie

Kochasz koty, ale alergie dokonać własność kot pozornie niemożliwe. Na szczęście, masz kilka możliwości, które pozwolą Ci dzielić swój dom z kotami nie cierpi stałych reakcji alergicznych. Choć prawdopodobnie nigdy nie będziesz w pełni pokonać alergii, można znacznie zmniejszyć obciążenie swojego życia za pomocą odpowiednich metod leczenia alergii, podczas gdy podjęcie kroków w celu zmniejszenia ilości alergenów, że twoje uwolnień kota.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z lekarzem o możliwości immunoterapii podjęzykowej. Zabieg ten wykazał, aby zmniejszyć reakcje alergiczne u niektórych kandydatów, a lekarz może pomóc w określeniu, czy można ewentualnie skorzystać z terapii. Leczenie polega na przyjęte rozwiązanie pod językiem dziennie, i nie wymaga żadnych wstrzyknięć.

2 Weź dodatek alergii domowych dziennie. Można kupić te produkty w każdym sklepie z artykułami dla zwierząt głównych i mogą zmniejszyć wrażliwość na alergeny Twojego kota.

3 Kąpać kota regularnie używając szamponu sierść zwierząt domowych. Przez zmniejszenie ilości obecnych w sierści kota, można zmniejszyć alergenów w powietrzu.

4 Szczotka kota codziennie. To jeszcze bardziej zmniejszyć ilość sierści w powietrzu i zrobić w domu mniej podatne na alergie środowiska.

5 Trzymaj świeże powietrze w domu przez cały czas. Coś tak prostego jak otwarte okno lub klimatyzatora alergie mogą utrzymać w ryzach, a duszno środowisko pełne sierści kota może znacznie zaostrzyć problem.

6 Użyj filtra HEPA w domu. Filtr powietrza o wysokiej wydajności cząstek może przejść długą drogę w eliminowaniu cząstek w powietrzu, które powodują alergie rozgorzeć.