adcov.com

Pokarmy w laktoowowegetariańskich-dieta wegetariańska

Pokarmy w laktoowowegetariańskich-dieta wegetariańska


Laktoowowegetariańskich-wegetarianie nie jedzą mięsa. Obejmuje to czerwone mięso, kurczak, wieprzowina, ryby i skorupiaki. Osoba, która jest laktoowowegetariańskich-wegetariańska może wybrać tą dietę z różnych powodów: zdrowia, kwestie etyczne, wpływ na środowisko, itp Jednak w tym jaja i produkty mleczne, są bogactwem opcji żywności dostępne te wegetarianie.

Jajka

Ovo-wegetariańska będzie wegetarianinem, który unika wszystkich produktów mięsnych, ale nie jeść jajka. Ponieważ produkty mleczne są również uważane za produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, są one uniknąć ovo-wegetarian. Dlatego laktoowowegetariańskich-wegetariańska może jeść jajka bez winy, o ile nie jesteś uczulony na nich. Jest szczęśliwy, ponieważ jaja nosić wiele składników odżywczych w ich twardych białych muszli, w tym białka, witamin z grupy B, żelaza i cynku. Są także niskokaloryczne jedzenie z 75 kalorii w jednym jajku.

Produkty mleczne

Lakto-wegetariańska będzie wegetarianinem, którzy nie jeść jajka, ale nie jeść nabiału. Więc laktoowowegetariańskich-wegetariańska jest wolny, aby poddać się sera (ser twardy, miękki ser, creamed sera, itp) oraz produktów mlecznych (lody, jogurt, mleko czekoladowe). Niektórzy wegetarianie, którzy nie jedzą produkty pamiętnika zrobić ze względów etycznych, a inne stają się w ten sposób, ponieważ są one laktozę intolerarnt. Wybierając produkty mleczne, dążyć do niskiej zawartości tłuszczu i tłuszczu darmowych produktów, które będą również niska zawartość cholesterolu. Produkty mleczne są doskonałym źródłem wapnia, witaminy D i białka.

Warzywa

Być wegetarianinem środkiem utrzymują się głównie na dietę roślinną. Nie warzyw jest wyłączony limity do laktoowowegetariańskich-wegetarianinem. Mogą jeść brokuły, kapusta, papryka, bakłażan, cukinia, kukurydza, itd. Niektórzy ludzie są wegetarianami z powodów etycznych, inni robią to ponieważ sprzeciwia okrucieństwo wobec zwierząt, podczas gdy niektórzy ludzie wybierają je ze względów ekologicznych. Zgodnie z Mayo Clinic, którzy nie jedzą mięsa spożywają mniej tłuszczu i cholesterolu ogółem oraz spożywać więcej błonnika niż ich odpowiedniki mięsożernych.

Produkty sojowe

Wiele wegetarianie jedzą mięso-alternatives zdrowe i smaczne z produktów sojowych. Tofu jest powszechny, które mogą być kodowane w jajach, rzucił w Stir-fry i nawet przypominać indyka w Święto Dziękczynienia odpowiednio nazwie danie: tofurkey. Innym powszechnym produktem sojowym jest seitan, który jest podstawą mięsa-jak kruszy (alternatywą dla hamburgera), wegetariańskie burgery składnik stosowany w fałszywe i hot dogi. Średnio alternatywy mięsa mają mniej tłuszczu, niż rzeczywistym mięsa. Zawierają one również białka, co jest ważne, ponieważ błędne przekonanie o diecie wegetariańskiej jest to, że nie będzie miał wystarczająco dużo białka w nim.

Ziarna

Laktoowowegetariańskich-wegetariańska może jeść każdy produkt na bazie zbóż, jak babeczki, bułeczki, chleb, makaron i ryż. W celu uzyskania optymalnych korzyści dla zdrowia, konsumenci powinni wybierać produkty wykonane z pełnego ziarna. Te zepsuje wolniej w organizmie niż białe pieczywo i będzie miał więcej błonnika, który można zachować uczucie pełności w ciągu dnia.