adcov.com

Pokarmy, których należy unikać Z Alergii Mold

Pokarmy, których należy unikać Z Alergii Mold


Mold często jest widoczny na powierzchni żywności jako rozmyte zielonych lub niebieskich plamek. Ale początkowy rozwój pleśni jest zazwyczaj niewidoczne, a niektóre produkty są bardziej narażone na pleśń niż inne. Z alergią formy, może chcesz uniknąć tego rodzaju żywności.

Ser

Wiele rodzajów serów zawierają formy w ramach procesu produkcyjnego, takiego jak ser Bleu. Ser ma tendencję do dość szybko rozwijać formy i może rozgałęzia się do wnętrza bloku bez natychmiast widoczne.

Grzyby i drożdże

Grzyby i drożdże należą do rodziny grzybów, który obejmuje również formy. Być może trzeba unikać żywności z dużą ilością drożdży, takich jak piwo i niektórych rodzajów chleba.

Owoc

Przetwory owocowe substancje powszechnie są wykonane z owoców, które nie są świeże. Może chcesz uniknąć suszone owoce, takie jak śliwki i rodzynki, a także konserwy sok owocowy.

Sfermentowanej żywności

Fermentowane produkty spożywcze mogą powodować problemy dla osób z alergią formy. Są to ocet, ocet i żywności zawierającej takie jak marynat i sałatek. Dodatkowo, kiszona kapusta, marynowane mięsa i warzyw, i należy unikać wina.

Dodatkowe Pokarmy, których należy unikać

Inne możliwe źródła pleśni to hot dogi, kiełbaski, wędzone mięso, żadnego mięsa lub ryby więcej niż dzień stary, sos sojowy, śmietanę i maślankę.