adcov.com

Pokarmy, których należy unikać cukrów do krwi Niskich

Niski poziom cukru we krwi jest stanem, który może być spowodowane przez wiele rzeczy. Cukrzyca, hipoglikemia, a uboga dieta może przyczyniają się do niskiego poziomu cukru we krwi. Ludzie z niskiego poziomu cukru we krwi staje się apatyczny i zmęczony, a ich ciała nie mają wystarczająco dużo energii, aby uruchomić. Cukru we krwi powinny być szybko wychował, ale są pokarmy, których należy unikać, kiedy stężenie cukru we krwi jest niski.

Duże posiłki

ChronicFatigue-help.com stwierdza, że ​​"ogromny posiłek, nawet jeśli nie zawiera cukru, może podnieść poziom cukru we krwi więcej niż batonika." Choć duży posiłek może być zdrowe i pożywne, czysta objętość pokarmu może spowodować szybki, gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi. Choć może to wydawać się dobre, jeśli cierpią z powodu niskiego poziomu cukru we krwi, szybki wzrost cukru we krwi rzeczywiście powodować problemy, takie jak zamroczenie. Cukru we krwi musi być podniesiony w wolnym tempie, a duży posiłek będzie tylko zaostrzyć problem. Ważniejsze jest, aby zrównoważyć poziom cukru we krwi na dobę.

Przekąski

Istnieje wiele sposobów, aby szybko podnieść poziom cukru we krwi. Jedzenia przekąsek jest jednym z nich. Jednakże, należy unikać przekąsek, jeśli chodzi o leczenie niski poziom cukru we krwi. Przyczyn tego jest wiele. Cukry i węglowodany przekąski są proste. Oznacza to, że są trawione szybciej. Wpływ cukru z batonika będzie krótszy półtrwania niż efekty cukru z puszki fasoli. To prawda, chociaż batonika daje więcej kalorii. Przekąski, których należy unikać to ciastka, ciasteczka, ciasta, słodycze, ciasta, melasy, miód, cukier stołowy, galaretki i dżemy.

Kofeina

Chociaż kofeina jest znany jako szybkie pick-me-up, należy całkowicie unikać, jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub hipoglikemię. To dlatego, że kofeina tworzy energię w sposób nienaturalny. Kofeina jest lek, który wpływa na umysł i ciało, a chwilowo przyspiesza metabolizm. Ten Przyspieszenie faktycznie powoduje poziom cukru w ​​organizmie, aby zmniejszyć, tak jak jest ona wykorzystywana szybciej przez organizm. Picie kofeiny obniża poziom cukru we krwi, a jeśli już cierpi cukru we krwi, może być niebezpieczne pić kofeinę.

Alkohol

Alkohol powoduje wiele problemów w organizmie, począwszy od uszkodzenia wątroby i nerek do śmierci komórek mózgowych. Jednak alkohol spowoduje również znaczny spadek cukru we krwi. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pijesz na pusty żołądek. Jeśli cierpisz z niskiego poziomu cukru we krwi, należy unikać alkoholu. Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub hipoglikemii, należy unikać picia alkoholu w ogóle, chociaż nie może wydawać się jednym drinku będzie cię zranić.

Sok owocowy

Chociaż soki owocowe zazwyczaj oferują różne korzyści dla zdrowia, to najlepiej unikać soków owocowych, gdy cierpi na niski poziom cukru we krwi. Cukry w soki owocowe pochodzą z bardziej złożonych cukrów w owocach, ale czasami są cukry proste dodawane do smaku. Te proste cukry będzie bez korzyści dla swojego niskiego poziomu cukru we krwi, a może było jeszcze gorzej. Zamiast soku owocowego, staram się jeść owoce w diecie. Owoce są bogate w błonnik, który pomaga spowolnić trawienie węglowodanów i cukrów. Spowalnia trawienie pomoże więcej cukru i odżywianie się wchłania, co zwiększy poziom cukru we krwi i metabolizm.