adcov.com

Pokarmy, które zapobiegają chorobie Alzheimera

Chociaż nie jest znane lekarstwo na chorobę Alzheimera, pożywne może zmniejszyć ryzyko lub opóźniać proces. Pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, antyoksydantów i zdrowych składników odżywczych, są zalecane jako żywności mózgu w celu zapobiegania chorobie Alzheimera.

Historia

Według Organizacji Alzheimera choroba została po raz pierwszy opisana przez w 1906 roku Alois Alzheimer Alzheimer opisał chorobę jako postępującą chorobę mózgu. Pierwszy pacjent z rozpoznaniem choroby Alzheimera był Auguste D., 51-letnia kobieta. Rodzina dozwolone dr Alzheimer zrobić autopsję Auguste. Odkrył, że jej mózg skurczył, były depozyty tłuszczowe na mózg i nerwy zostały zniszczone. Obszar kory, która wpływa na zdolność mówienia i pamięci poznawczej, był największym uszkodzony obszar.

Identyfikacja

Można zapomnieć, gdzie zaparkował samochód albo gdzie umieścić element w swoim domu. Utrata pamięci krótkoterminowej jest normalne. Jednak, gdy krótkoterminowa utrata pamięci ewoluuje w długoterminowej utraty pamięci, może być rozwoju choroby Alzheimera, najczęstszą formę demencji

Według organizacji Alzheimera, najwcześniej początek choroby Alzheimera jest około 65 rok życia. Poziomy dysfunkcji mózgu stopniowo zwiększać. . Pacjentów z chorobą Alzheimera tracą poczucie teraźniejszości i często odchodzą od swoich domów. Pacjenci regres do wczesnych lat ich życia.

Wielu pacjentów Alzheimera nie zapomnę, jeśli jadłem. Inni mają trudności uczucie pełne. W zaawansowanych stadiach choroby Alzheimera, pacjenci mają być oglądane za przedmioty, które wprowadzają w ustach ze względu regresji wieku i nie czuje się pełna.

Znaczenie

Choroba Alzheimera jest znacznie częstsze i rozpowszechnione, niż się wydaje. Według Organizacji Alzheimera, 5,3 mln Amerykanów cierpi na tę śmiertelną chorobę mózgu. Objawy stają się na tyle poważne, aby wpłynąć na jakość życia, zdolność do pracy, zdolność do dbania o siebie i doprowadzić do niemal całkowitej utraty pamięci.

Witamina E

Według organizacji Alzheimera naukowcy uważają, że witamina E może opóźniać proces i zapobiegania rozwojowi choroby Alzheimera. Natomiast nie leczy choroby Alzheimera, lekarze przepisują duże dawki witaminy E, aby spowolnić postęp choroby, aby dać pacjentom dłuższe życie.

Witamina E jest znana ze swoich naturalnych zdolności, aby pomóc w naprawie uszkodzenia nerwów i i jest przeciwutleniaczem. Chroni przed uszkodzeniem nerwów, które mogą wyniknąć z zwanych wolnych rodników, które przyczyniają się do ogólnego procesu starzenia się i utraty pamięci produktów ubocznych.

Kwasów tłuszczowych omega 3 Żywność

Pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 są uważane spowolnić pogarszanie się mózgu. Zimna woda, że ​​ryba jest pieczona, gotowane lub pieczone i orzechy, takie jak migdały, orzechy włoskie, są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Złożone pełnoziarniste Znaleziono żyta, jęczmienia i owsa są również wyższe w kwasy tłuszczowe omega-3. M.in. żywności z kwasów tłuszczowych omega-3 w codziennej diecie. Unikaj smażonych, maltretowanym lub ciężkich produktów mlecznych, które mogą przeciwdziałać zdolność organizmu do wykorzystywania tłuszczowych omega-3 bloki kwas.

Owoce i warzywa

Jeść wiele owoców i warzyw na dobę. Dietetycy zalecają spożywanie przez kolor. Jedz owoce i warzywa, które zawierają różne korzyści odżywcze. Na przykład, zjeść banana z śniadanie, lunch lub winogron z przekąską i pomarańcze na deser na kolację. Jeść sałata, marchew i pomidory na sałatkę na lunch. Jeść buraki i kukurydza dla warzyw w kolacji.

Skrobię warzywa zawierają marchwi, ziemniaków i kukurydzy. Warzywa bogate w błonnik, żelazo i wapń są ciemnozielone warzywa. Kwaśne owoce zawierają cytryn, grejpfrutów i pomarańczy. Jabłka i winogrona dostarczają dużych ilości błonnika. Owoce i warzywa dostarczają szeroki wachlarz minerałów, witamin i przeciwutleniaczy, że Twój mózg potrzebuje do utrzymania zdrowego poziomu funkcji i spowolnić postęp choroby Alzheimera.