adcov.com

Pokarmy, które uniemożliwiają ataki pęcherzyka żółciowego

Kamienie żółciowe tworzą się w pęcherzyku żółciowym, kiedy buduje się z żółci cholesterolu i tłuszczów, a następnie zastyga. Zapobieganie kamieni żółciowych może być tak proste, jak zmiana diety. Aby dokonać odpowiednich zmian, należy wiedzieć, które pokarmy są korzystne, a które nie. Należy również pamiętać o skutecznych składników odżywczych i naturalnych metod pęcherzyka żółciowego zdrowia.

Unikaj żywności

Według Jak zapobiec pęcherzyka atakują Oczywiście, należy unikać żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i cholesterolu. Zmniejszyć spożycie czerwonego mięsa, mleka, serów, jajek, kawy i napojów gazowanych. Zidentyfikować wszelkie alergie pokarmowe, które możesz mieć, ponieważ mogą one powodować ataki woreczka żółciowego. Unikaj dużych ilości cukru. Większość ataków są wyzwalane przez brak tolerancji żywnościowej w organizmie.

Wymiana Żywność

Spróbuj żywności o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak 2% mleka. Żywności na bazie soi należy użyć, aby zastąpić czerwone mięso. Pić naturalne soki owocowe lub jeść świeże owoce. Zawierać pokarmy bogate w błonnik, takich jak ziarna lub warzyw świeżych. Wybierz niskiego cholesterolu jedzenie zastąpić smażone jedzenie, lub oliwa z oliwek zamiast sałatek.

Dieta

Jedz 4 lub 5 małych posiłków raczej większych posiłków w mniejszej liczbie posiedzeń. Pozwala to korpus odpowiednio do wchłaniania substancji odżywczych oraz metabolizm utrzymuje spójny. Nie jedz przed snem, nawet jeśli jedzenie jest w przyjętym kategorii; nie pozwala organizmowi metabolizowania żywności wystarczająco szybko, zanim będzie w stanie spoczynkowym i może spowodować tworzenie się kwasów tłuszczowych. Włączenie 2 litry wody w codziennej diecie.

Składniki odżywcze i Natura

Zawierają składniki odżywcze, takie jak kwasy omega-3 w swojej spożycia; można to zrobić przez jedzenie pieczonej lub pieczone ryby. Dodaj lecytynę i zioła, które mogą pomóc drenażu żółci i zmniejszyć stres w pęcherzyku żółciowym. Dr Ronald Hoffman sugeruje użycie karczocha lub ekstrakt mniszka lekarskiego, który pomaga wyeliminować żółci. Te dodatkowe składniki odżywcze, może również pomóc wyeliminować mniejszych kamieni żółciowych i zapobiec atakom w przyszłości. Sprawdzić spożywczych zawierających taurynę, aminokwas, który wiąże się sole kwasów żółciowych i pomaga przyspieszyć ich usuwanie. Ryby i kurczaka są dobrym źródłem tauryny.