adcov.com

Pokarmy, które będą leczyć Suchość pochwy

Suchość pochwy występuje, gdy poziom estrogenów w organizmie, a nie spadek na tyle wilgoci jest produkowany do smarowania ścian pochwy. Objawy to swędzenie i pieczenie w obrębie pochwy i w dolnej jednej trzeciej pochwy. Stres, zaburzenia medyczne, poród, palenie papierosów, nierówne dieta, leczenie raka, i okołomenopauzalnym i menopauzy powoduje stężenie estrogenów się wahać. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się twój stan jest suchość pochwy i nie Podstawowym objawem zaburzeń medycznych. Jedzenia prawo żywności może pomóc złagodzić suchość pochwy.

Fitoestrogeny

Są to produkty, które ułatwiają produkcję estrogenów i pomóc zachować swoje hormony w równowadze, jeśli warunek jest ze względu na niski estrogen i tam są również pokarmy, które zawierają fitoestrogeny lub naturalnie występujące związki występujące w roślinach, działają podobnie jak estrogen i wspierające funkcje organizmu niezbędnych do utrzymać pochwy wilgotne.

Nie ma dowodów naukowych potwierdzający żywności z fitoestrogenów Kuracja suchość pochwy, jednak dane z kilku badań wstępnych i kliniczne dowodzą fitoestrogeny odgrywają rolę w zwalczaniu suchości pochwy.

Badania i wstępne badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Neapolu sugerują, że fitoestrogeny mogą złagodzić suchość pochwy. Badania w British Medical Journal (1993) stwierdzili, że kobiety, które jadły 45 gramów fitoestrogenom bogatych żywności każdego dnia wystąpiły pewne zwolnienia z suchością pochwy.

Wśród grup fitoestrogenom uznanych za przyczyniające się do łagodzenia suchości pochwy są, flawony, izoflawony, lignany i coumestans miroestrol, Deoxymiroestrol. Czerwona koniczyna jest strączkowych, i jest bogata w izoflawony. Całe produkty sojowe, takie jak tofu, soi, Tempe i mleko sojowe mają także wysokie stężenie izoflawonów. Duże ilości lignanów można znaleźć w siemię lniane. Ponadto, rośliny strączkowe, orzechy, jabłka, selera i wiśnie są bogate w fitoestrogeny.

Te ostatnie dwa fitoestrogeny, Miroestrol i Deoxymiroestrol znajdują się w zakładzie uprawianej w Azji nazwie mirifica Pueraria. Badania naukowe opublikowane w numerze wrzesień / październik 2007 menopauzy, The Journal of North American Menopause Society, uznał, że zakład wykazało pozytywne wyniki w łagodzeniu suchości pochwy. Artykuł wskazuje, roślina ma wysoki poziom fitoestrogenów, które są znacznie silniejsze niż isoflavins znalezionych w soi lub czerwonej koniczyny.

Zalecanej porcji

Red Clover

Jedna do trzech filiżanek dziennie. Użyj łyżeczkę suszonych ziół i kwiat na szklankę wrzątku. Od 40 do 160 mg izoflawonów.

Sojowy

45 mg soi dziennie z wysokiej jakości produktów sojowych. Cała

Siemię lniane

2 łyżki dziennie. Lub dla tych, którzy są używane do włókien, 2 łyżki rano i wieczorem. Wymieszać z niczego, kasze, soki, mleko, jogurt. Pij dużo wody, gdy dodanie do swojej diety siemię lniane.

Jeść zrównoważonej diety

Zrównoważonej diety, który zawiera zalecanej porcji warzyw, owoców, ziaren, roślin strączkowych i zdrowych tłuszczów ułatwią produkcję estrogenów i pomogą zrównoważyć hormony. Zdrowe tłuszcze odgrywać rolę w produkcji i większość cholesterolu estrogenów w organizmie jest wytwarzany z cholesterolu w jajniki i nadnercza. Zdrowe tłuszcze omega-3 należą: ryby, siemię lniane; Oleje z wiesiołka i ogórecznika;: omega-6 Omega 9: oliwa z oliwek. Ryby morskie, takie jak łosoś, tuńczyk, makrela, halibut i źródła są bogate w zdrowe tłuszcze.

Nawodnienie

Gotowanie czterech do 10 szklanek wody day.s ilość wody pijesz zależy od metabolizmu. Woda pomaga utrzymać tkanek wilgotny, w tym w pochwie.

Leki ziołowe

Zielarze na dr Susan Research Foundation Miłości wskazują, że biorąc nalewki pospolity lub Dong Quai w jakiejkolwiek formie przez usta przez trzy do siedmiu dni poprawia nawilżenia pochwy. Umieścić od 1 do 2 łyżeczki suszonych ziół na szklankę wrzątku.

Naukowcy z Vanderbilt University wskazują, żeń-szeń posiada wiele takich samych właściwościach jak estrogenu. W wyniku tego skraca i pocienienia ścian pochwy i osłabienia pochwy może być zmniejszona. 4,5 do 6 gramów dziennie.

Jedzenie i więcej ....

Oprócz zdrowej diety, może chcesz spróbować ćwiczeń Kegla. Mają one na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy i zachować pochwy zdrowych. Ćwiczenia Kegla są łatwe do zrobienia i każdy inny nie ma bladego pojęcia, kiedy robisz je. Zobacz zasób poniżej: menopauza Naturally Objawy-Kegel ćwiczeń.