adcov.com

Pokarmy energii dla mężczyzn

Pokarmy energii dla mężczyzn


Prawdopodobnie nie każdy człowiek na tej planecie, którzy nie czują się tak, jakby nie mógł skorzystać tylko trochę więcej energii. Nawet z regularnych ćwiczeń i dobrze przespanej nocy, ważne, aby utrzymać dietę w rodzaju żywności, która optymalizuje poziom energii. Jest to także ważne, aby dostarczyć organizmowi energii i nie trwały tylko szybki kofeiny Ci przez cały dzień. Spróbuj niektóre z tych żywności wysokiej energii zalecanych przez niektóre z najlepszych źródeł dla zdrowia mężczyzn.

Chude mięso

Jeden z najlepszych rekomendacji WebMD dotyczącymi trwałego energii jest chude średnią. Chudej wieprzowiny, chudej wołowiny, kurczaka i indyka bez skóry to nie tylko niską zawartość tłuszczu, ale zawierają również aminokwasu tyrozyny. Zwiększa poziom dopaminy tyrozynowej i noradrenaliny, substancji chemicznych w mózgu, które pomogą Ci czuć się bardziej czujny i skoncentrowany przez cały cały dzień.

Owsianka

Męska Magazyn Fitness typów to śniadanie, bo to zszywanie wysokiej zawartości błonnika i niski na indeks glikemiczny, który mierzy wpływu węglowodanów na poziom glukozy we krwi. Powolne trawienie węglowodanów owsianka będzie zapewnić Państwu długotrwałą energię aż do lunchu.

Surowe ostrygi

Za dodatkową wstrząs erotycznej energii, AskMen.com sugeruje surowe ostrygi, staromodny afrodyzjak, który powiedział, aby zwiększyć swoje libido. Ostrygi są bogate w cynk, który podnosi poziom testosteronu i dopaminy, hormonu znanego na zwiększenie libido.

Banany

Jeśli szukasz szybkiego, świeże przekąski do zasilania, do którego do końca dnia, trzymać się na tej drugiej filiżance kawy i złapał jednego z tych owoców bogatych w potas. Są one również dobre źródło witaminy B6, witaminy C, błonnika dietetycznego i manganu.

Soczewica

Spróbuj dobrą miskę wielkości Grochówka wykonane z kurczaka stanie niskosodowej, cebula i kilka ząbków czosnku. Te nasiona w kształcie soczewki są bogate w błonnik i białko, dostarczając stałego źródła energii. Są również zawierać kilka witamin z grupy B, które są niezbędne do produkcji energii.

Dark Chocolate

Zwiększając poziom energii jest czasami kwestią zmniejszając poziom stresu. Jeśli nie masz czasu, aby rozpakować swoje nerwy, złapał kilka kawałków tego zdrowego leczenia. Najnowsze badania naukowe opublikowane w ACS 'Journal of Proteome badań okazało się, że jedzenie o uncję i pół gorzkiej czekolady dziennie przez dwa tygodnie obniżonych poziom hormonów stresu u ludzi uczucie jest bardzo zestresowany.

Jagody

Czy można jeść je w całości lub wymieszać je w smoothie energii, borówki, jeżyny, Jeżyny i maliny są bogate w naturalne energii, witamin i błonnika. Jagody są również jednym z najlepszych antyoksydantów żywności.

Bary Zdrowa Energia

Jeśli musisz uciekać się do niesławnego pasku energii, należy jeść jeden, który zawiera sporą ilość białka, ale bez zbędnych kalorii pochodzących z cukrów i tłuszczów. W swoim badaniu barów białka, AskMen.com znaleźć najlepsze bary, które mają niską zawartość tłuszczu i cukru, ale bogate w białko są Protein Plus przez MET-Rx, czystego białka przez Worldwide Sport i Solid białka natury najlepsze.