adcov.com

Pokarmy energii dla Dzieci

Dzieci są zajęte, a czasem jeść w podróży. Organy dziecięce potrzebują zdrowej żywności, aby utworzyć wszystkie tej energii. Zapewnienie im zdrowej żywności o wysokiej energii pomoże dzieciom skoncentrować, pobudzony i gotowy do pracy. Żywność o wysokiej energii może być wprowadzona w trakcie posiłków lub spożywane jako przekąska.

Białko

Spożywanie żywności o wysokiej zawartości białka zapewnia dzieciom z zdrowej energii. Białka, w tym ryby, kurczak, mięso, rośliny strączkowe i orzechy i tofu, są jednym z sześciu grup żywności. Białka mogą być dodawane do posiłków lub przekąsek łatwo. Jajka na twardo są wypełnione przekąski białka, a także zabawa do jedzenia. Mając dzieci obrać jajka pomaga promować umiejętności motorycznych.

Suszonych owoców i orzechów

O mieszankę suszonych owoców i orzechów jest fantastyczne przekąski o wysokiej energii. Suszone owoce są bogate w żelazo, które dostarcza energii. Orzechy są białka, które również długo energii spalania. Suszone mango jest zabawa on-the-go przekąskę, która jest pełna witaminy C i żelaza.

Pełnoziarniste pieczywo i płatki

Pieczywo i zboża, jak produkty zbożowe, to część z sześciu grup żywności i jeść pieczywo pełnoziarniste i zbóż, pełne zdrowych ziaren zapewnia długo-spalania energii. Pełnoziarniste pieczywo i zboża są uważane za niskie glikemiczny pokarmów, które zapewniają długotrwałą energię, ponieważ węglowodany dłużej w podziale na prostym cukru lub glukozy do ciała w użyciu.

Świeżych owoców i soków

Owoce są częścią sześciu grup żywności i zapewniają naturalne cukry do ciała używać do tworzenia energii. Sprawdzanie, czy soki zawierają jedynie naturalny cukier pomaga utrzymać dodatkowych kalorii w dół i zapewnia zdrowy pokarm dla ciała dziecka. Banany są bogate w potas, co czyni z nich satysfakcjonujące i pełen energii przekąska. Banany zawierają węglowodany złożone, pomagając utrzymać wysoki poziom energii.

Zielone warzywa

Warzywa, które są zielone są pełne beta-karotenu, witaminy C i błonnika. Warzywa są również częścią sześciu grup spożywczych. Zielone warzywa pomaga utrzymać poziom energii i zapewnienia zdrowych składników odżywczych dla rosnących dzieci. Dodając szpinak z całego pszenicy makaronu lub przy użyciu cukinia zrobić pyszne przekąskę chleb podkrada zdrowe zieleni do żywności bez dzieci wiedząc.

Woda

Woda jest najlepszym rozwiązaniem dla spragnionych dzieci. Pobyt uwodniony pomaga organizmowi pracować najlepiej i utrzymuje dzieci Od odwodnienia podczas gorących miesięcy letnich. Upewniając się, że oferują wody wraz z posiłkami i przekąskami zamiast sody jest korzystny dla tworzenia zdrowych dzieci. Korzystanie z wielokrotnego użytku butelka wody pomaga utrzymać zdrowe Ziemi również.