adcov.com

Podstawowej przemiany materii Inne

Podstawowej przemiany materii Inne


Podstawowa przemiana materii (BMR) jest liczba spalonych kalorii przez organizm, aby utrzymać z dnia na dzień zadań. Organizm wykorzystuje energię, lub kalorii, nieustannie jak się zepsuje i dystrybucją żywności, aby utrzymać się pracuje. Podstawne działania metabolizmu są działania ciała objęty jest każdy dzień, czy zostawić swoje łóżko. Każdy człowiek ma inny BMR przyczyniły się do tego składu ciała, genetyki i poziomu aktywności.

Oddychanie

Kiedy robisz wdech, mięśnie międzyżebrowe zewnętrzne (znaleziono między żebrami) umowy, powodując swoją klatkę piersiową, aby podnieść i wyjąć. Przepona kurczy również podczas inhalacji. Podczas wydechu, komórki działają poprzez elastyczność, aby powrócić do normalnego płuca objętości. Każde z tych działań przyczynia się do podstawowej przemiany materii o wydatkowaniu kalorii. Podczas odpoczynku, oddychasz 15 do 18 razy na minutę, w zależności od strony emerytowany instruktor Harvard John W. Kimballa.

Regulacja temperatury ciała

Ciało pracuje, aby utrzymać swoją idealną temperaturę rdzenia, która waha się od 97,7 do ludzi 99,5 stopni Celsjusza. Podwzgórze, zwany termostat organizmu, znajduje się w mózgu i kieruje ciało dokonać zmian fizjologicznych, w odpowiedzi na temperaturę. Na przykład, w gorące dni, temperatura receptory w skórze informuje podwzgórze ciepła. Z kolei podwzgórze kieruje ciało się pocić. Te działania wymagają stałych wydatków kalorii.

Wzrost

Ważnym powodem dzieci spalić tyle kalorii, to dlatego, że tak szybko rośnie. Wzrost przyczynia się do metabolizmu podstawowego z powodu kosztów związanych kalorycznej. Komórki mnożą się tworząc tkanki, które stanowią narządów, w tym układu kostnego. Gdy organy rosną, potrzebne są kalorie wspierać wzrost komórek. Wzrost mięśni jest innym typem wzrostu, który staje się częścią podstawowej przemiany materii. Ciało naprawia mięśnie po poćwiczyć, a następnie ciało buduje nowe, większe mięśnie.

Krążenie krwi

Układ krążenia krwi rozdziela bogatej w tlen po całym organizmie. Układ krążenia składa się z trzech głównych części: płuc, naczyń wieńcowych i krążenia. Krew podróży tam iz powrotem, z serca do płuc jest krążenie płucne. Krew przemieszczania się przez żyły serca nazywa krążenie wieńcowe. Reszta tkanek ciała wchłonąć krew przez układ krwionośny. Energia jest pusty, gdy serce pompy krwi, skurcz przez aortę i pozostałej części ciała.