adcov.com

Poddziąsłowej Porady

Akumulacja bakteryjny w jamie ustnej może prowadzić do spęcznienia, krwawienie i dziąseł, jak również ewentualne straty zęba. Poddziąsłowego czyszczenia polega oczyszczanie pod dziąsła, aby uniknąć bakterii, płytki nazębnej i Tarter gromadzeniu. Kiedy te substancje gromadzą, głębokie oczyszczanie, które mogą obejmować Skaling może być konieczne. Oczyszczanie poddziąsłowej kieszeni może zapobiec utracie dziąseł i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Użyj Irygator Oral

Doustne taśmowe z poddziąsłowych wskazówki są często nazywane wodne fotki. Mogą być używane do czyszczenia jamy poddziąsłowego i zapobiec chorobom dziąseł. Według ncbi.nlm.nih.gov doustne poddziąsłowych wskazówek antyseptycznym stosowane ziołową lub płukania jamy ustnej są bardziej skuteczne w leczeniu zapalenia dziąseł, niż gdy stosuje się z samej wody. American Dental Association zaleca szuka irrigator ustnej z jego pieczęć aprobaty.

Korzeń strugania

Strugania root jest procedura, gdzie tablica i tatarskiego są czyszczone z poddziąsłowej obszarze górnego zęba. Procedura wygładza górną część zębów więc włókna gumy są w stanie lepiej załóż. Korzeń strugania można łączyć z nawadnianiem doustnego polepszać gojenie i utrzymać poddziąsłowych kieszenie wolne od bakterii.

Skalowanie

Proces skalowania polega na oczyszczeniu kieszonki jakiejkolwiek poddziąsłowej bakterii płytki nazębnej lub Tarter gromadzeniu, jak również. Skaler stomatologiczny zadrapania oddzieliły się od linii zębów i dziąseł, a potężny irygator dentystyczny jest używany do dalszego oczyszczenia poddziąsłowej kieszenie.

Codzienne mycie i pielęgnacja

Szczotka do zębów w dół po jakieś głębokie procedur gum poddziąsłowej ułatwić ponowne połączenie z zębem. Nici dentystycznej pomiędzy zębami dwa lub więcej razy dziennie, w celu uniknięcia gromadzenia się płytki i Tarter w poddziąsłowych kieszeni. Użyj Irrigator oralny z ziołowej lub antyseptyczny do płukania jamy ustnej na dobę, jak również.