adcov.com

Pochodzenie głębokiej depresji

Pochodzenie głębokiej depresji


Zgodnie z Mayo Clinic, nie wiadomo, dlaczego ludzie jednobiegunowego lub depresji. Panującej teorii, że jest to spowodowane przez mózg nie jest w stanie prawidłowo przetwarzać pewnych substancji chemicznych. Ale dlaczego tak się dzieje, w większości nieznane.

Podstawowa przyczyna

Ludzie z depresji są myśli prowadzić geny, które czynią je bardziej podatne na rozwój objawów. Depresja ma tendencję do uruchomienia w rodzinach.

Przyczyny wtórne

Osoby przenoszące geny objawy po ekspozycji na imprezach takich jak choroba, uraz, utraty pracy lub smutku. Ale niektórzy ludzie mogą rozwijać depresji na pozornie bez powodu.

Rama czasowa

To normalne, że wykazują objawy depresji po trudnej życiowej sytuacji. Jednak, zgodnie z interwencji Przewodnik rodziny na chorobę psychiczną, nie jest normalne objawy trwać dłużej niż dwa miesiące.

Płeć

Narodowy Sojusz na rzecz zdrowia psychicznego i zwraca uwagę, że z niewiadomych przyczyn, kobiety dwa razy rozwijać depresji częściej niż mężczyźni.

Ostrzeżenie

Leki przeciwdepresyjne mogą pracować w sposób nieprzewidywalny w niektórych pacjentów, powodując objawy ich choroby drastycznie pogorszyć. Mogą trzeba wypróbować kilka leków, aby znaleźć właściwy.