adcov.com

Po ziołolecznictwa używany?

Po ziołolecznictwa używany?


"Ziołolecznictwo (ziołolecznictwa czy ziołolecznictwo) jest głównym składnikiem wszystkich tradycyjnych systemów medycznych i powszechnym elementem w Ayurvedic, homeopatycznych, naturopatyczną, tradycyjnej medycyny chińskiej i medycyny Native American Indian", mówi Naturalnie Zdrowe Ty. Ziołolecznictwa, które jest w zasadzie studium naturalnych ziół i ich właściwości leczniczych, istnieje od wieków. W przeciwieństwie do ziołolecznictwa, który jest często uważany za rzeczywistego "praktyce" łączenia i przy użyciu ziół interwencji leczniczych, ziołolecznictwa jest oparte na stosunkowo edukacji. Osoba zainteresowana staje się zielarz musi najpierw studiować ziołolecznictwa.

To nie jest rzadkością w przypadku osób do prowadzenia alternatywnych środków i metod leczenia lub uzdrawiania w obliczu wyzwań gospodarczych i niejednoznacznych opcji opieki zdrowotnej. Ziołolecznictwa stosuje się zatem dostarczenie alternatywy medycznych jako alternatywnego leczenia różnych chorób, schorzeń i stanów.

Historia

Egipcjanie studiował zioła i używał ich w funkcji leczniczych i religijnych, już w 3500 pne Chińczycy zaczęli zorganizowanej badanie ziół w 2500 pne w Chinach pisanych przetrwały wyliczanie zastosowania ziół, że datą, od 100 pne, "informuje, Pielęgnacja roślin . Oprócz przygotowania żywności, naturalne przyprawy i zioła były głównym odcinkowych medycznych, jak również. Wspólne zioła takie jak bazylia, tymianek, mięta, rozmaryn, mięta to kilka z wielu ziół leczniczych stosowanych w ziołolecznictwa, tam praktyk opieki zdrowotnej naturalny są poszukiwane.

Plusy i minusy

Zgodnie z art Doctor "zalety medycynie to, że mogą leczyć choroby, gdzie chemikalia i inne leki zawiodły." Kolejną zaletą jest jego historia. Stosowanie leków ziołowych może być historycznie wywodzi się zarówno rdzennych praktyk amerykańskich i egipskich. Jednak [od 2010] ziołolecznictwo (ziołolecznictwa) nie jest jeszcze rząd certyfikat ekskluzywnej lekarstwo na choroby. Ze względu na brak regulacji, ziołolecznictwa nadal brakuje w kontroli jakości; co utrudnia śledzenie wyników długoterminowych.

"Różne składniki przejść do przygotowania medycynie. Trzeba mieć pewność, że żaden z tych składników może spowodować reakcje alergiczne. Wiele preparatów ziołowych mieć negatywne skutki uboczne. Większość z tych działań niepożądanych potrwać miesiące, aby pojawić się" informuje, AD. Inną potencjalną wadą medycynie (ziołolecznictwa) jest terminowość jego wpływ, ponieważ wszystkie medycynie "zajmuje trochę czasu do działania."

Bottom Line

Ziołolecznictwa jest zwyczajowo stosowany jako alternatywa dla biomedycyny lub medycyny syntetycznego. Jest również realizowane jako wymóg kursu i warunek dla tych, pragnąc być certyfikowane i praktykujących zielarzy lub do użytku osobistego lub edukacji. Według Breyer State University, który oferuje kursy ziołolecznictwa ", można użyć ziół, aby dbać o własne zdrowie, zdrowie swojej rodziny, lub rozpocząć karierę ziele konsultacji własnego zdrowia, zarabiania na życie jako zielarza".