adcov.com

Po diecie kapuśniak

Zupa z kapusty Dieta jest bardzo restrykcyjny program dietetyczny, trwający siedem dni, w czasie których można stracić wszędzie od pięciu do 15 kg. Ponieważ jest to dieta stosunkowo krótkotrwałe, będziemy chcieli, aby mieć plan działania na przejście od Zupa z kapusty Dieta powrotem do normalnego harmonogramu jedzenia tak gładko, jak to możliwe, że nie odzyskać wagę. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać w pierwszych kilku tygodniach diety, a poza tym jak utrzymać wagę na dobre.

Wznawianie Normalny Jedzenie

Zupa z kapusty, jak dieta jest tak restrykcyjna planu, nie chce przeciążać ciała, przesuwając się od takiej diety niskokalorycznej do normalnego planu jedzenia szybko. Po zakończeniu diety kapuśniak, należy dążyć do przejścia z powrotem na "normalne" jedzenie stopniowo, powoli zwiększając liczbę kalorii, aby nie przemęczać przewodu pokarmowego, jak to przyzwyczaili się do dolnej spożycia żywności dostarczanej w ramach diety.

Zrównoważony Odchudzanie

Inną zaletą styczna powoli zwiększając spożycie kalorii jest to, że będzie bardziej prawdopodobne, aby utrzymać wagę off długoterminowej. Jeśli natychmiast wznowić normalne jedzenie po zakończeniu reżimu Zupa z kapusty Dieta, Twój organizm będzie starał się natychmiast odzyskać utraconą wagę. Twoje ciało nie wie, że chcesz utrzymać wagę off - to tylko wie, że był "głodny", podczas gdy jesteś na diecie, więc będzie to spróbuj użyć dodatkowego dopływu kalorii, aby odzyskać jego "normalne" zesta- -w innych słów, swoją wagę sprzed diety.

Zmiany w stylu życia

Po tygodniu deprywacji, może być niespokojny wrócić do spożywania "prawdziwe jedzenie". Jednak nie jest tak szybkie, aby podnieść swoje stare nawyki. Zupa z kapusty po Dieta jest idealny czas, aby podjąć nowe-znaleźć podejście do żywienia i biegać z nim, tworząc zdrowe nawyki, które będą trwać przez całe życie. Poprzez kontynuowanie unikać przetworzonej żywności, skupiając swój plan posiłków wokół naturalnych elementów, takich jak chude białko, owoce i warzywa, można zapewnić, że nigdy nie trzeba rygorystyczny plan diety jak dieta zupa z kapusty ponownie.

Korzyści

Korzyści dla przejścia do zdrowej, zbilansowanej diety po zakończeniu diety kapuśniak są trojakie. Po pierwsze, można utrwalić swoje osiągnięcia odchudzania, podając swoje ciało dodatkowego czasu, aby przyzwyczaić się do nowego siebie. Po drugie, można przenosić psychologiczną dyscyplinę nauczyłeś podczas Cabbage Soup Diet, które pozwala na zdrowe jedzenie domyślnego zachowania. Wreszcie, można uniknąć wiecznego cyklu jo-jo, uwolnimy się od niekończącej cyklu przyrost masy ciała następuje po wypadku katastrofy diety diety.

Rozważania

Chociaż wprowadzenie zmian w diecie jest trudne, optymalny czas do postępu jest po zakończeniu jeszcze bardziej rygorystyczne rutynowe jak kapusta Soup Diet. Najważniejszą rzeczą jest to, aby zapobiec się od binging i zbiórkach natychmiast po zatrzymaniu się Kapusta Soup Diet. Aby to zapewnić, przejść przez szafki i opróżnić je z wszelkich żywności śmieci, które nie są zgodne z nowym zdrowego stylu życia.