adcov.com

Plusy i minusy dłuższych lunchowe szkolne

Plusy i minusy dłuższych lunchowe szkolne


Obiady szkolne są tradycyjnie krótkie. Zwolennicy szkoły żywienia uczniów i niektórych nauczycieli obsługuje dłuższych obiadów szkolnych. Umożliwienie studentom więcej czasu na jedzenie obiad daje im szansę na skorzystanie z dziennej przerwie. Jednocześnie, już obiady szkolne stworzyć szansę dla szkół zakłóceń.

Więcej czasu na jedzenie

Przerw na lunch szkoły uwzględniają czas spędzony chodzenie do kawiarni i czeka w kolejce do posiłków. Protokoły poświęconego na dojazd do stołu i sprzątanie po jedzeniu skrócić czas dostępne do jedzenia. Większość studentów US spędzić tylko kilka minut jedliśmy obiad. Dłuższe obiady szkolne dać studentom szansę cieszyć się posiłkiem.

Spotkać się towarzysko

Uczniowie, którzy spędzają większość okresu obiad czeka na jedzenie nie dostać szansę, aby porozmawiać z przyjaciółmi. Nie wszystkie szkoły mają wgłębienie lub dłuższych przerwach między klasami. W tych szkołach, okres obiad jest często jedynym razem dzieci są w stanie rozmawiać z przyjaciółmi. Dłuższe przerwy obiadowe dać studentom więcej możliwości, aby cieszyć się interakcji społecznych z rówieśnikami. Zdrowe socjalizacja jest ważna lekcja, która pomoże studentom w późniejszym życiu.

Przerwa na Wydziale Szkoły

Nauczyciele, którzy są odpowiedzialni za podejmowanie uczniów do i od klasy lub którzy tylko zrobić sobie przerwę podczas lunchu będzie również skorzystać z dłuższych obiadów szkolnych. Wydłużony okres obiad daje nauczycielom szansę zjeść posiłki bez przerwy. Nauczyciele i inni pracownicy będą mogli mieć spotkania lub zająć się innymi zadaniami administracyjnymi w ciągu dnia w szkole, gdy uczniowie mają obiad.

Redukuje czas nauki

Nauczyciele zwykle planować lekcje miesiąc wcześniej i specyficzny okres przypisuje się do każdej lekcji. Mając na dłuższe okresy obiad zmniejszy ilość czasu spędzonego na lekcjach nauczania klasy. Nauczyciele mają mniej czasu spędzać nauczania uczniów nowych pojęć.

Zakłócenia szkolne

Dłuższe okresy obiad w szkole stworzyć więcej możliwości dla studentów do opuszczenia majątku szkoły i powrót bez wykrycia. Krótsze obiady szkolne ułatwiają pracownicy szkoły, aby śledzić uczniów w czasie lunchu lub połowów studentów, którzy próbują opuścić nieruchomość.