adcov.com

Plastry stosowane w chirurgii Przepuklinowego

Plastry stosowane w chirurgii Przepuklinowego


Przepuklina jest to stan, który często wymaga operacji do naprawy. Lekarze często używać łatek siatki wzmocnienie naprawy od wewnątrz, aby zapobiec powtarzającym się przepukliny. Typ plastra, który jest stosowany, zależy od rodzaju przepukliną, która jest naprawiany podczas operacji.

Identyfikacja

Przepukliny jest spowodowane słabością mięśni w ścianie brzucha. Słabość ta może w końcu oderwać, co powoduje wystąpienie przepukliny. To może spowodować wybrzuszenie w ścianie brzucha, a może stać się gorzej z działań, takich jak podnoszenie ciężkich przedmiotów, kaszlu lub kichania.

Ciężkie powikłania

Przepukliny może być związane z poważnymi komplikacjami jeśli tkanki w jamie klinuja. Prowadzi to często do śmierci tej tkanki i może stać się sytuacja zagrażająca życiu. Chirurgiczne naprawa przepukliny jest zalecane, aby uniknąć tego scenariusza.

Chirurgiczne Naprawa

Operacja jest konieczne do naprawy przepukliny i uniknąć dalszych komplikacji. Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Nacięcie jest wykonany na obszarze przepukliny i otwierający jest naprawiane kombinacji nici sztucznego siatką.

Rodzaje

Lekarze zazwyczaj korzystają z siatki z tworzywa sztucznego w celu wzmocnienia naprawy przepukliny. Istnieje wiele typów siatki, które mogą być stosowane do tego typu operacji. Lekarze decydować, które zazębiają się jest odpowiedni dla każdego przepukliny podstawie rodzaju przepukliną, która jest naprawiony. Przepukliny, które znajdują się w okolicy pachwiny, częściej powtarzających niż żyły pępowinowej (pępka) przepuklin.

Funkcja

Funkcja siatki w przepukliny, jest działanie jako "most" w zakresie słabej obszarze, w którym znajduje się przepukliny. Siatka jest trwały i ma pozostać w miejscu i stanie się częścią procesu leczenia organizmu. Lekarze odkryli tę siatkę, aby być skuteczne we wzmacnianiu naprawy przepukliny.