adcov.com

Plany niskokalorycznej diety Menu

Plany niskokalorycznej diety Menu

Wiele badań wykazało, że ograniczenie kalorii pobudza utratę masy ciała, zapobiega chorobom i spowalnia postęp starzenia. Czasopismo "Science" poinformował, że małpy na ograniczenie kalorii w diecie były o jedną trzecią mniej narażone na śmierć z chorób związanych z wiekiem, z mniej niż pół stopy raka i choroby serca. Ważne jest jednak, aby nie schodzić poniżej 1200 kalorii dziennie, co pewien kalorii jeść stworzenie zrównoważonej diety. Nie musisz być skrajne: National Institute on Aging mówi zmniejszenie ilości kalorii o niewielką kwotę, na przykład 50 kalorii dziennie, może pomóc.

O czym należy pamiętać

Diety niskokaloryczne mogą zostawić Ci uczucie głodu, które może ostatecznie sabotować swój plan diety, ponieważ zaczynasz czuć pozbawiony, co prowadzi do oddając w "smakołyki" i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Jednym ze sposobów na uniknięcie tego jest wybór żywności o wysokiej gęstości, która daje więcej "bang for your buck diety." Są to zazwyczaj produkty o wysokiej zawartości włókien, takie jak owoce, warzywa, rośliny strączkowe i całych ziaren. Kolejna tajemnica uczucie pełne jest dodanie chudego białka do każdego posiłku, takie jak jaja, indyk, pierś z kurczaka, niskotłuszczowy twaróg, itd, a także harmonogramu 02:58 małe przekąski każdego dnia, i mają coś jeść co dwie do trzy godziny lub więcej. Wody pitnej może również pomóc.

Komercyjnych planów diety

Weight Watchers jest szanowany i renomowanych program krajowy. Chociaż spotkania mogą być kosztowne w czasie, często oferują specjalne promocje. Możesz także uczestniczyć on-line za pośrednictwem strony internetowej, która oferuje menu i wskazówki i prywatnego dziennika żywności. Zamiast liczenia kalorii, można liczyć punktów (z 18 na górę), z każdym jedzeniem przypisany do liczby punktów (np, jabłko = 1 punkt). Nie trzeba kupować żadnych specjalnych środków spożywczych, które w przypadku niektórych innych komercyjnych planów diety, takie jak Jenny Craig i slim fast. Z Jenny Craig jesz tylko ich jedzenie w części dają ci, i Slim Szybki, pić dwa trzęsie dzień i jeden regularny posiłek. E-Diety jest inny program on-line, które oferuje różne rodzaje diety do wyboru i za opłatą. Z tego programu, otrzymasz codzienne menu, a nawet trochę dodatkowej pomocy on-line z dietetykiem. Dieta South Beach oferuje również usługi on-line, który zapewnia niski glikemicznym wskazówki dietetyczne i plany posiłków.

Darmowe planów diety

Mayo Clinic jest dobrym miejscem do rozpoczęcia dla planów diety i porady. Dostarczają one informacji na temat diet, które mogą być niebezpieczne i należy tego unikać. SparkPeople.com ma darmowy program on-line, który został wybrany najlepszym witryny zdrowia on-line w Business Week. Misja uczyć ludzi, aby zatrzymać diety i przejście do stałego, zdrowego stylu życia. ModelDietPlan.com, "przewodnik dla Modelka do diety," bezpłatne porady, porady i diety planów i pomysłów.

Ostrzeżenia

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowej diety, zanim, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek istniejące wcześniej problemy zdrowotne. Sportowcy i aktywne fizycznie powinny jeść więcej kalorii niż osoby bardziej osiadłych, ponieważ zbyt mało kalorii nie zapewniają odpowiedniego poziomu energii lub odpowiednich aminokwasów. Ponadto niektóre badania wykazały, że ograniczenie kalorii w diecie może przyspieszyć śmierć pacjentów z ALS.