adcov.com

Plan Krwawienie przełom

Kobieta, która zaczyna doświadczać krwawienie przełomowe nie powinny ignorować tego rozwoju w jej zdrowia. Chociaż przyczyna może być tak niewinny jak stres, zmiana pigułki antykoncepcyjne, czy suchość pochwy, ona musi się upewnić, jej krwawienie nie jest spowodowane bardziej poważnego stanu i powinien go traktować. Ten artykuł nie jest przeznaczony jako porady lekarskiej. Proszę udać się do lekarza i uzyskać jego rady.

Określić przyczynę

Musisz dowiedzieć się, co jest przyczyną krwawienie przełomowe. W tym celu, należy zaplanować fizycznym z ginekologa więc może przeprowadzić egzamin w obrębie miednicy. Podczas tego egzaminu, ona zadać pytania, takie jak nieprawidłowe krwawienie przy pierwszym uruchomieniu, jak długo to trwa, jeśli krwawienie jest ciężka, to pojawić się w okresach miesięcznych, do wystąpienia bólu, co sprawia, że ​​krwawienia gorzej , jesteś doświadcza stresu w swoim życiu, czy są inne objawy, a ty jesteś w ciąży. Lekarz pyta na te pytania, więc może ona izolować potencjalnych przyczyn krwawienia. Spodziewać się przejść egzamin miednicy tak, aby mogła podjąć kultur i zeskrobać endometrium na biopsję. Ona wypełnić rozmaz PAP, test ciążowy i badania krwi. Możesz być również zaplanowane na kolonoskopii.

Narodzić pigułek

Twój ginekolog może przepisać tabletki antykoncepcyjne, które nie mają tabletki placebo w opakowaniu. Normalnie, pigułki antykoncepcyjne mają 21 "aktywnych" pigułki z hormonami, które uniemożliwiają staje płodne co miesiąc. Pozostałe siedem tabletek są tabletki placebo, które umożliwiają normalne miesiączka się odbyć. Lekarz może chcesz umieścić na kontroli urodzeń w celu podjęcia próby powstrzymania krwawienia przez okres kilku tygodni. Gdy to zostało osiągnięte, będzie musiała przerwać przyjmowanie pigułek lub wziąć tabletki placebo i oglądać, aby zobaczyć, czy twoje anormalnych zwrotów krwawienia.

Lekarz powinien omówić niepożądane skutki uboczne przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych, aby zatrzymać krwawienie. Są to duszność, silny ból nóg, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, odkrztuszanie krwi, nagły, silny ból głowy i zacieranie lub utratę wzroku. Są przesłanki, że może być opracowane zakrzepów krwi, które wymagają natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Ablacja endometrium

Ablacja endometrium jest technika chirurgiczna, że ​​trwale blizny swój macicy podszewki, więc zatrzymanie miesięcznego gromadzenie się krwi menstruacyjnej. To jest minimalnie inwazyjna procedura, w której chirurg wykorzystuje instrument, który przechodzi do macicy przez pochwę, aby wypalić (poparzenie) lub zamrożenie endometrium.

Jeśli planujesz ciążę w przyszłości, nie należy stosować ten zabieg.