adcov.com

Plan diety owoców i Veggie

Plan diety owoców i Veggie


Dla wegetarian i zjadacza mięsa zarówno, owoce i warzywa są diety cud. Gdy spożywane regularnie, zapewniają one ochronę przed rakiem, odżywcze otyłości i innych dolegliwości. Czy chcesz poprawić swoje zdrowie i schudnąć, istnieje plan owoce i wegetariańskie dieta, która może pomóc.

Plan wegańska

Dieta wegańska wyklucza wszelkie mięso, drób, ryby, jaja, nabiał i miód, zwykle dla zdrowia lub ze względów etycznych. Niektóre owoce i plany wegańskie wegetariańskie składają się wyłącznie z owoców i warzyw, podczas gdy inne pozwalają orzechy i nasiona. Codzienne menu na takiej diecie może składać się z sałatka owocowa na śniadanie, a surówka na obiad, i surówka z awokado, orzechów i oliwy z oliwek na kolację.

Wszystkożerne plan

Niektóre diety owocowe i warzywne, takie jak Total planu centrum, zawierają mięso. Ta dieta przez Travis Van Slooten z męskiej strony Total Fitness obejmuje co najmniej cztery porcje warzyw i dwie porcje świeżych owoców każdego dnia. "Eating dziewięć lub więcej porcji nie tylko wypełnić cię, uniemożliwiając tym przejadanie niezdrowej żywności, ale także zmniejsza ryzyko wielu form raka", mówi Van Slooten.

Korzyści odżywcze

Owoce i warzywa zawierają witaminy, minerały i inne substancje chemiczne, które wzmacniają organizm. "Ci, którzy jedzą więcej hojne kwoty (owoców i warzyw), jako część zdrowej diety mogą mieć mniejsze ryzyko chorób przewlekłych, w tym udaru mózgu i innych chorób układu sercowo-naczyniowego może i niektórych nowotworów," zgodnie z Centers for Disease Control i Prevention (CDC). Jedzenia barwną gamę produktów zwiększa korzyści zdrowotne.

Inne efekty

Może czuć się zmęczony i oszołomiony na rozpoczynający planu wegańskiej diety owoców i wegetariańskie. Są to objawy detoksykacji, mówi dr Kiki Sidhwa od Frinton-On-Sea, Essex, Anglia, który wspiera surowej wegańskiej diety owoców i wegetariańskie. W ciągu miesiąca powinieneś mieć więcej energii, czuć się zdrowiej, być szczuplejsze i być wolne od co najmniej niektóre z wcześniejszych dolegliwości, Sidhwa mówi.

Rozważania

Białka pochodzenia zwierzęcego ma wyższą jakość niż źródeł owocowych i warzywnych, według CDC. Białko zwierzęce jest "pełne białko", co oznacza, że ​​dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych aminokwasów. Aminokwasy budowę i naprawę tkanek i narządów, zapewniając siłę do ciała. Dla tych, którzy nie jeść białko zwierzęce, CDC zaleca spożywanie niepełnych źródeł białka na dobę, które wzajemnie się uzupełniają - takich jak fasola i ryż - do postaci kompletnych białek w organizmie.