adcov.com

Plan Dieta po porodzie

Wiele młodych matek w lewo z nadwagą, które chcą stracić po ich dziecko. Bycie matką jest nowy wymagający fizycznie, a może zostawić trochę czasu na plan odchudzania. Jednak utraty wagi nie musi być walką o nowej mamy.

Kalorii

Wiele matek wybrać karmić piersią swoje dzieci. Matki karmiące piersią muszą być bardziej ostrożni ich spożycia kalorii. Ich wybory żywieniowe muszą być bardziej zdrowe, a to może prowadzić do dalszego odchudzania. Pokoje dla matek karmiących piersią może zmniejszyć spożycie kalorii, bez negatywnego wpływu na rozwój ich dzieci, ale ryzykujemy zbyt wiele kalorii cięcia lub podejmowania złych wyborów żywieniowych. Wszystkie młode matki powinny dążyć jeść zrównoważonej diety, które zawierają około 45 do 65 procent niewybredny węglowodanów, 10 do 15 procent chudego białka i około 20 do 35 procent lub mononasycone tłuszczów nienasyconych.

Kiedy do Sejmu

Ważne jest, aby nie próbować schudnąć po porodzie co najmniej sześć tygodni po dziecko. W tym czasie będzie można naturalnie schudnąć, bo stracisz dużo wody można zatrzymanych w ostatnich tygodniach ciąży. W tym czasie można także uzdrowienie z urodzeniem dziecka i potrzebujesz więcej kalorii, aby odzyskać z tego procesu. Noworodki rzadko spać dłużej niż kilka godzin w czasie, a organizm będzie potrzebował energii, by pomóc funkcjonować na takim małym odpoczynku. Każda dieta zacząć, więc należy czekać, aż dziecko zbliża się jej drugi miesiąc. Chyba, że ​​karmisz piersią, dieta nie musi być inny, niż to było zanim miał dziecko.

Ćwiczenia po porodzie

Ćwiczenie jest dobrym sposobem, aby odzyskać sprawność po porodzie i może być duży część poporodowej plan odchudzania. Ważne jest, aby rozpocząć wykonywanie powoli, zwłaszcza jeśli nie wykonywać przed lub w czasie ciąży. Większość kobiet na ogół mają sześć tygodni po porodzie sprawdzanie ze swoim ginekologiem. Upewnij się, aby zaplanować takie spotkanie tak, lekarz może ocenić, czy jesteś gotowy do ćwiczeń. Jeśli miał cięciu cesarskim, być może trzeba będzie poczekać dłużej. Zaczynają powoli. Hormony, które pozwoliły rozszerzyć swoje miednicy podczas ciąży pracował również poluzować inne stawy, więc mogą one być narażone na uszkodzenia. Czy można kogoś do opieki nad noworodkiem, można użyć ćwiczenia jako okazję do spędzenia czasu w spokoju. To pomoże Ci odstresowanie i pomóc schudnąć po porodzie. Jeśli nie możesz być z dala od noworodka, ćwiczenia z nią, biorąc ją w wózku lub poprzez ustawienie jej huśtawka lub bassinette przez bieżni. Niektóre miasta oferują zajęcia ćwiczeń można podjąć z dzieckiem. Upewnij się, że jeśli karmisz piersią, aby nie stać się odwodnione, ponieważ może to ograniczyć podaż mleka.