adcov.com

Pizzelle Żywienie Informacje

Pizzelles gofry są włoskie ciasteczka, które są wykonane z mąki, cukru, jaj i masła. Chociaż te włoskie wafel ciasteczka mogą być smaczne, ale na pewno nie zapewniają wiele składników odżywczych. Te fakty żywieniowe są specjalnie dla PETRONE za Pizellles. Odżywcze fakty dotyczące innych marek pizzelles mogą się różnić.

Kalorie

Jeden wanilii pizzelle zawiera 77,4 kalorii, a jeden migdałów pizzelle zawiera 79,2 kalorii, według PETRONE za Pizzelles. Pizzelles anyżu zawierają 76,5 kalorii.

Białko

Pizzelles zawiera 1,0 g białka, według PETRONE za Pizzelles.

Tłuszczu

Anyżu i wanilii pizzelles zawierają 3 g tłuszczu i pizzelles migdałowy zawiera 3,3 g tłuszczu. American Heart Association, wyjaśnia, że ​​osoby te powinny ograniczyć ich spożycie tłuszczu do całkowitej od 25 do 30 procent dziennego zapotrzebowania na kalorie.

Cholesterol

Wanilii, anyżu i migdałów pizzelles wszystkie zawierają 2,0 mg cholesterolu. American Heart Association, wyjaśnia, że ​​dzienne spożycie cholesterolu powinna być ograniczona do 300 mg cholesterolu.

Węglowodany

Anyż, wanilia i pizzelles migdałowy zawiera 0,2 g błonnika i 4,6 g cukru. Wanilii i migdałów zawiera 11,4 pizzelles gramów węglowodanów i pizzelles czekolada zawiera 11,3 g węglowodanów.