adcov.com

Pierwsze oznaki Kobieta Menopauza

Kobieta menopauza jest warunek, że wszystkie kobiety (zazwyczaj w wieku od 45 do 55) musi znosić. Ciało kobiety przejdą wiele zmian w okresie menopauzy, jak i wyniku uciążliwych objawów często doświadczył. Nasilenie tych objawów zależy od kobiety, ale dla tych z intensywnymi zmianami, leki mogą być przepisane do pomocy przy tych nieprzyjemnych objawów, takich jak uderzenia gorąca, że ​​wiele kobiet doświadczenia.

Hot miga

Jedną z pierwszych oznak kobiecej menopauzy często uderzenia gorąca. Objaw ten może wystąpić na dwa lata przed rozpoczęciem pełnego menopauzy, i wskazuje, że kobieta weszła w stan sprzed menopauzy nazywany okołomenopauzalnym. Działanie to wzrost temperatury ciała, co może prowadzić na pot i dyskomfortu. Te uderzenia gorąca mogą być także przed lub za dreszcze. Zmiany te mogą występować nagle, może utrzymywać się (z przerwami) od lat.

Przepływ miesiączkowy

Zmiany w menstruacji kobiety występują w okresie menopauzy. Dawne wzorce mogą zmieniać się albo coraz bardziej lub mniej częste. Zazwyczaj krwawienia miesiączkowe rozjaśnia i zmniejsza, aż już nie występuje, choć niektóre kobiety zwrócić uwagę na nagłe zatrzymanie miesiączki.

Zmiany nastroju

Kobieta menopauza powoduje hormony się zmieniać i zmniejszać. Poziom estrogenów i progesteronu często spaść, powodując wahania nastroju i depresji. Inne zmiany nastroju mogą zawierać zwiększoną gniew, drażliwość lub niepokój.

Bezsenność

Kobieta menopauza może powodować bezsenność u niektórych kobiet. Niektóre kobiety uważają, że trudniej jest zasnąć, inni budzą łatwiej. Jeśli bezsenność nie ustępuje, leki, takie jak pomoc dla snu lub leków lękowych są czasami wymagane. Niektóre kobiety uważają, że warto ćwiczyć zamierzone nawyki doskonałe miejsce na odpoczynek przed snem, takie jak miękkie muzycznych lub bąbelkowych kąpieli.

Zmiany pochwy

Kobieta menopauza może powodować zmiany w kobiecej pochwy zdrowia. Zwiększone infekcje, takie jak infekcje układu moczowego i infekcji drożdży są wspólne. Zakażenie układu moczowego (ZUM) jest zakażenie bakteryjne, które mogą spowodować bolesne oddawanie moczu i pilność. Drożdże występuje, gdy wzrost Candida albicans i spowodować brak równowagi w pochwie. Drożdże zakażenia są zazwyczaj charakteryzuje się świąd, wydzielina i zapach. Oba zakażenia leczone antybiotykami, jednak na kremy liczników są również stosowane do leczenia częstych infekcji drożdży. Sucha pochwa plag wiele kobiet w okresie menopauzy --- warunek ten może być wspomagany poprzez stosowanie kremów do smarowania.