adcov.com

Pieczone warzywa

Pieczenia warzyw dodaje znak dymny i łagodnej słodyczy do ich profile smaku i dodaje atrakcyjne karmelizacji i złoto brązowy kolor na ich wygląd. Jednak niektóre warzywa osiągać lepsze wyniki podczas palona niż inni. Na przykład wiele liści i owoców warzyw, takich jak sałata, ogórki, nie posiadają również do wysokiej temperatury i więdną nadmiernie podczas pieczenia. Najlepsze typy warzyw do pieczenia to żarówki jak szalotki, bulwy, takich jak ziemniaki i korzeni np Pasternak.

Żarówki

Warzywa cebulowe obejmują żywności, takich jak pory, szalotki, czosnek, cebula, scallions i kasztany wody. Prażenie zmiękcza asertywności i trudnych smaków, które mają wiele warzywa cebulowe, cebuli i czosnku, w stanie surowym. Rozgrzej piekarnik do 177 stopni Celsjusza. Skóry z warzywa obrać i pokroić na żądane wymiary. Cebule czosnku, ząbki czosnku, pory, szalotki i pozostałe warzywa cebulowe małe można być palone cały. Herb warzyw obficie z oliwy z oliwek i doprawić do smaku sól koszerna i świeżo zmielony czarny pieprz. Miejsce na blachy naoliwionej patelni i gotować przez około 30 minut lub do momentu osiągnięcia pożądanej dobre wyniki i karmelizacji.

Korzenie

Warzywa korzeniowe zawierają elementy, takie jak marchew, buraki, seler, salsefii i Pasternak. Obrać i pokroić warzywa korzeniowe w jednolitych kawałków przed pieczenia zmniejszyć czas gotowania i promować, nawet do gotowania. Rozgrzej piekarnik do 177 stopni Celsjusza. Wieszak na patelni arkusz i warzywa z oliwy z oliwek i doprawić do smaku. Umieścić warzywa na patelni w nawet warstwy i pieczeń na około 30-45 minut, w zależności od ich wielkości. Wiele warzyw korzeniowych, takich jak pasternak, może być przecier lub podobne do ziemniaki tłuczone po pieczeniu. Prażenie dodaje smaku dymu do preparatów i służy jako unikalną alternatywą dla tradycyjnych przeciery warzywne, takich jak tłuczone ziemniaki.

Łodygi

Elementy takie jak seler, koper włoski, szparagi i kalarepa są uważane za warzyw łodygi. Szypułka warzywa zazwyczaj nie stanąć własnych jako entrées; Jednakże, pieczenia warzyw łodygi i dodanie ich do innych preparatów dodaje zadymionych słodyczy do produktu końcowego. Szypułka warzywa mogą być pieczone w całości lub cięcia przed gotowaniem. Płaszcz z oliwy z oliwek, doprawić do smaku i umieścić w piecu 350 stopni Celsjusza około 20 do 30 minut lub do momentu osiągnięcia pożądanego dobre wyniki.

Bulwy

Warzywa korzeniowe zawierają ziemniaki, jicama, topinamburem. Wiele preparatów, takich jak pieczone ziemniaki, zadzwonić do całości pieczenia; Jednakże cięcia bulw przed pieczenia zapewnia unikalne warianty na tradycyjne potrawy, takie jak sałatka ziemniaczana, bita Ziemniaki i bataty kandyzowanych. Obrać i pokroić na żądane wymiary, płaszcz z oliwy z oliwek, doprawić do smaku i miejsce w 350 stopni piekarnika na 30-45 minut lub aż do osiągnięcia pożądanego poziomu wypieczenia.

Włoszczyzna

Marchew, cebulę i seler obejmują Włoszczyzna, który służy jako podstawa dla większości zup i sosów. Klasyczne proporcje składa się z 50 procent biały cebula, 25 procent marchew i seler 25 procent. Pieczeń Włoszczyzna przed dodaniem do zup i sosów, aby dodać łagodne smoky słodyczy do ich smaku. Wyciąć jedna duża cebula, dwie łodygi selera i jeden średni marchew goscia jednolite. Herb marchew i seler w oliwie i pieczony w 350 stopni piekarnika na około 20 minut. Dodać cebulę i dalej gotować przez kolejne 10-20 minut, aż gotowane przez.