adcov.com

Pieczone pomidorowa Recipe

Prażenie pomidory wydobywa smaki, które nie mogą być postrzegane w świeżych pomidorów. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zupę należy dzień przed podaniem, a dodatkowego kroku zwiększa całkowity czas na zupę. Inne składniki zupy takie jak cebula, kukurydza i czosnek również mogą być palone, dla jeszcze bardziej dodaje smaku. Zobacz temat Zasoby dotyczące dodatkowych pieczone pomidorowa zupa receptury.

Pieczone pomidory

Pieczone pomidorowa Recipe

Podrzucać 1.81 Kilogram pomidorów wynikała i poćwiartowanie z 1/4 szklanki oliwy z oliwek, 1/4 szklanki octu balsamicznego, 1 duża cebula w plasterkach i 12 obrane ząbki czosnku. Umieścić w rondlu niereaktywne i pieczona w 260 stopni C piekarnika na 40 minut lub aż pomidory są sczerniałe na krawędziach. Wyjmij z piekarnika i ostudzić przed dodaniem do zupy.

Wymieszać wszystkie składniki

Pieczone pomidorowa Recipe

Pieczone warzywa umieścić w dużym garnku z 2 szklanki świeżych liści bazylii i 2 szklanki wody. Doprowadzić mieszaninę do wrzenia na średnim ogniu, ale nie gotować. Gotować przez 10-15 minut na ciepło poprzez. Przelać zupę do baru blendera w partii 1-Puchar i purée do sprawnego z WPR odpowietrznik usuwane aby umożliwić steam do ucieczki. Zanurzenie blender, również o nazwie blender Memory stick lub ręcznie, może być wstawiony bezpośrednio do garnka i włączony do mieszanki. Za pomocą blender Memory stick pozwala gotować do mieszanki pieczone pomidorowa jako gładkie lub jako masywny dowolnie.

Gotować na wolnym ogniu i służyć

Pieczone pomidorowa Recipe

Zupa w lodówce na noc, lub dusić to w powolnym kuchenka dla 8-10 godzin na małym ogniu. Obie te metody pozwalają na smaki na kontynuowanie meldunku. Podgrzać chłodnia zupę do wrzenia i ogrzewania poprzez przed podaniem.