adcov.com

Peppermint Oil zadośćuczynienie

Peppermint Oil zadośćuczynienie


Miętowy jest stosowany przez tysiące lat jako naturalny środek na dolegliwości. Podczas gdy medycyna konwencjonalna ma tendencję do traktowania z leków na receptę, istnieje coraz więcej lekarzy i pacjentów poszukujących terapii alternatywnych dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Koją żołądek

Miętowy olej jest naturalnym blokerem wapnia, który może uspokoić mięśnie gładkie jelit, jeśli są skurcze lub podkreślił. Efekt ten można złagodzić ból chorego żołądka, a nawet może mieć korzystny wpływ na zespół jelita drażliwego. Biorąc olejek miętowy doustnie jako alternatywa narkotyków może być naturalnym wyborem przed włączeniem na receptę lub over-the-counter leków.

Anty-swędzenie

Mentol jest największa związki zawarte w oleju mięty pieprzowej, i ma naturalny kojąco na skórę i włosy. Stosując olejek miętowy do błędów ukąszenia, wysypki lub zadrapania mogą zapewnić tymczasową ulgę na świąd i pieczenie w związku z tymi skargami.

Bóle mięśni i owrzodzenia jamy ustnej

Olejek z mięty pieprzowej może być stosowany do łagodzenia bólu ból mięśni, a nawet ból usta. Kiedy wcierać w skórę lub usta, uczucie chłodzenia może być odczuwane jako mentol reaguje na nerwy, które wyczuwają zimno. To uczucie może złagodzić drobne bóle, a także może odświeżyć oddech.