adcov.com

Palec żywności pomysły na wesele prysznicem

Palec żywności pomysły na wesele prysznicem

Przyjęciu przedślubnym jest zajęty okazji. Panna młoda otwiera jej prezenty i Gości gry i interakcji. To niesamowite, że panna młoda i Goście nawet mają czas do jedzenia. O żywności palec w przyjęciu przedślubnym sprawia, że łatwiej zaplanować i łatwiejsze dla osób do jedzenia. Goście mogą delektować się palec żywności na początku pod prysznicem, podczas oglądania że młodej otwarte prezentuje, a nawet podczas interakcji z rodziną i przyjaciółmi. Palec żywności są łatwe i przyjemne, aby przygotować i zjeść.

Warzyw i owoców taca

Warzyw i owoców tace są palec żywności zszywki. Oni są łatwy wobec zrobić lub kupić i może być pięknie ułożone. Możesz kupić już wykonane warzyw lub owoców taca, lub można utworzyć jeden na własną rękę przez cięcia warzyw i owoców w unikalne kształty lub organizowanie ich dekoracyjnie. Masz konkretne spadki na tace warzyw i owoców. Ranczo opatrunku lub warzywny dip idealnie komponuje się z warzywami. Serek lub Zefir krem kąpieli jest wspaniały, w połączeniu z owocami. Wszyscy Goście znajdą coś, co jak na tacy warzyw lub owoców.

Quiche

Quiche jest klasą palec żywności na przyjęciu przedślubnym. Bite wielkości quiche mogą być wykonane domowe lub kupił w sklepie spożywczym. Quiche różnych smakach zawierać pomidor, szpinak, grzyby i tradycyjne. Zorganizować quiche na srebrnym talerzu elegancki i gustowny wygląd.

Mini kanapki

Mini kanapki są pyszne przekąski. Szereg mini kanapki serwowane prysznic wesele, które nie biorą zbyt długo, aby przygotować. Oto niektóre przykłady, sałatka z kurczakiem, sałatka z jaj, ogórek i mini cheeseburgery. Bardziej zaawansowane przykłady obejmują caprese lub kraba z grilla i krewetki mini kanapki. Te mini kanapki są wspaniałym rozwiązaniem dla zajęty ślub prysznicem i Goście nie czują się winni, próbuje różnych opcji.

Talerz krewetek

Talerz krewetek jest łatwe przekąski przy przyjęciu przedślubnym. Krewetki mogą być sortowane lub znaleźć w sklepach już przygotowane. Talerzu krewetki pochodzi z licznych krewetki i sos koktajlowy na zanurzenie. Jest lekki, ale pyszne przekąski, że pójdzie dobrze z innych środków spożywczych palca.