adcov.com

Oznaki, że jesteś Dating narcyzem

Narcyzów cierpi na zaburzenia osobowości, która powoduje to, że przesadne poczucie wartości i silną potrzebę być podziwiany przez innych. Również uważam, jesteś lepszy od wszystkich innych, wysoki poziom pewności siebie, nie poradzi sobie z krytyką i pokazać lekceważenie uczuć innych ludzi. Odprowadzanie i unfulfilling randki narcyzem. Jeśli podejrzewasz, że masz celownik narcyzem, istnieje szereg objawów być świadomi.

Oczekuje, że pochwały

Jeśli masz celownik narcyzem, zauważysz, one nie tylko chce być chwalony za każdy drobiazg on, ale oczekuje jak najwięcej. Na przykład on odbiera Ci na czas na datę; Mimo, że ta ustawa jest pokaz podstawowego szacunku i uprzejmości, spodziewa się możesz mu powiedzieć, co wielki chłopak jest tylko dlatego, że uczynił to na twoim miejscu na czas. Lub daje prezent na urodziny i chce, aby powiedzieć mu co świetną robotę zrobił, wybierając idealny prezent - on nie obchodzi usłyszeć o ile Tobie miłość, lub nie lubić, prezent, sam, bo nawet jeśli jest to Twoje urodziny i Twój prezent, cała sytuacja jest naprawdę o nim.

Marzenia o wielkości

Narcyzów fantazjowania o władzy, sukcesu i własnej atrakcyjności i nie ma problemu, dzielenie się swoimi przemyśleniami na temat tych z Tobą. On powie ci o tym, jak on sam jest chirurgiem mózgu jeden dzień, mimo, że rzucił się kolegium zdjęcia. Lub jak on będzie jeden dzień żyć w rezydencji, własny jego własny odrzutowiec i mieć szofer, choć teraz mieszka z trzech współlokatorów i nie mają żadnych perspektyw kariery. Jeśli jesteś w barze, będę podkreślić wszystkie dziewczyny, które wyraźnie chce trafić na niego, chociaż one ledwo spojrzał na niego, gdy szedł w drzwi. On planuje być sławny jeden dzień, ale nie mogę powiedzieć za co wyczyny. W skrócie jest on oszukani.

Przesadzone osiągnięć

Narcyzem wyolbrzymia swoje osiągnięcia lub jego talenty. Na pierwszej randce może on listę wszystkich jego niesamowite--i niekoniecznie prawdziwe--osiągnięć; np. mówi, że ukończył Liceum dwa lata wcześniej, zdobył stypendium, ma wspiął się na Mount Everest i ma wykształcenia, ale jest CEO w jego firmie, ale w prawdzie ukończył Liceum, wniosek o stypendium, marzył o wspinaczki górskie, nie powiodło się ze szkoły medycznej i jest jedynie najmłodszym pracownikiem--nie prezes--w jego firmie. On również używa superlatywy gdy mówi o sobie, takie jak "Jestem najmądrzejszy człowiek kiedykolwiek spotkasz" lub "Jestem pracownikiem najciężej pracujących w mojej pracy." (Pozycja 1)

Centrum wszechświata

Jak się data narcyzem, będzie szybko sobie sprawę uważa on, że świat kręci się wokół niego. Zaczyna on prawie wszystkie jego zdania z "Ja." Jeśli nazywasz go w pracy, aby zadać proste pytanie, dostaje zdenerwowany, jeszcze że Zadzwonię i SMS-podczas gdy jesteś w pracy cały dzień tylko dlatego, że się nudzi. Martwi się o sposób swój wygląd - ubrania, włosy i make-up--zastanowią się nad nim. On myśli, że jest tak wyjątkowy, że nie trzeba czekać na stolik w restauracji.