adcov.com

Oznaki wyczerpania ciepła w Kids

Oznaki wyczerpania ciepła w Kids


Wyczerpanie ciepła jest częstym problemem w okresie letnim. Jest to szczególnie duży problem dla małych dzieci, które często bawią się na zewnątrz w lecie, bez odpowiedniej ochrony cieplnej i nawilżenia. To jest ważne, jak rodzic, aby móc zidentyfikować oznaki wyczerpania ciepła w dzieci, aby można było rozwiązać problem zanim stanie się duże zagrożenie dla zdrowia.

Zaczerwienienie twarzy

Według MayoClininc.com większość oznak wyczerpania ciepła w dzieci będą fizycznie widoczne i łatwe do wykrycia. Pierwszy i uniwersalny objawem wyczerpania ciepła w dzieci jest zaczerwieniona twarz. Twarz dziecka może również być gorący w dotyku.

Inne objawy

Obok oczywistej ciepło i zaczerwienienie twarzy, który będzie towarzyszył wyczerpanie ciepła w dzieci, można również szukać innych objawów ostrzegawcze, takie jak pocenie się, zawroty głowy, duszność, słabym, szybki puls, nudności i bóle głowy. Jeśli zauważysz dziecko z tych objawów, ważne jest, aby uzyskać jej szukać cienia, napić się wody lub ustanowienie na krótki okres czasu.

Gorączka

Jeśli masz szansę, weź temperatury dziecka. Osób cierpiących na wyczerpanie ciepła może prowadzić stany podgorączkowe. Można również zauważyć, że jest przyciemniony mocz w kolorze, z powodu odwodnienia dziecko cierpi, gdy doświadcza wyczerpanie ciepła.

Cue fizyczne

Należy zawsze obserwować przyzwyczajenia dziecka, jak on gra w plenerze. Może zwolnić z gry spiritedly, lub można zauważyć, że nie miał nic do picia podczas gry na zewnątrz. Jest to szczególnie ważne, aby oglądać dzieci temperaturze powyżej 90 °, ponieważ są to warunki, które czynią dzieci bardziej wrażliwe na ciepło odsysanie.

Czynniki ryzyka

Zgodnie z Mayo Clinic, dzieci są na większe ryzyko wyczerpania ciepła, z powodu niedojrzałego układu temperatury ciała, więc upewnij się, że są czujni wypatrując oznak wyczerpania ciepła. Uważaj na nadmiernego wysiłku w upalne dni, jak dużo biegania, pocenie się i zaczerwienienie twarzy.