adcov.com

Oznaki odsunął Muscle

Powrót szczep, lub wycofali mięśni, zwykle nie jest poważny i będzie rozwiązać na własną rękę, jeśli właściwie traktowane. Ciągnięte mięśnie są najczęstszą przyczyną bólu pleców i ból w dole pleców, w szczególności. Mięśniowej, która została wyjęta była przeciążona lub rozerwana i stanu zapalnego w ramach procesu gojenia. Zapalenie i szczep powodować różne objawy.

Przyczyny

Naciągnięty mięsień zazwyczaj jest spowodowana przez osobę zbytniego obciążenia na plecach, takie jak podnoszenie ciężkich przedmiotów jest bardzo słabe lub przy użyciu technik podnoszenia. Również może spowodować obrażenia od upadku, skręcając z tyłu, robi powtarzalnych ruchów, zwiększenie powrotem ćwiczenia zbyt szybko, nadmiernego rozciągnięcia lub zgięcia nieprawidłowo.

Objaw pierwotny

Ból w miejscu urazu jest głównym objawem cofnięte mięśni i ból może promieniować na zewnątrz. Chociaż może pojawić się nagle, zazwyczaj rozwija się stopniowo. Ból ten może mieć różne charakterystyki. To może być ostry lub tępy ból lub pieczenie. Może to być ciągły lub przerywany, lub tylko wtedy, gdy człowiek porusza się w określony sposób.

Skurcze mięśni

Stan zapalny może powodować skurcze mięśni, jak i umów mięśni usztywnia uniemożliwić ruchu i powodując dalsze szkody. Skurcze mięśni są bardzo bolesne i może być przerażające, co Ci się obawiać nastąpiło poważne uszkodzenie. Skurcze mięśni różnią się, jak długo trwają, od sekund do dni.

Dodatkowe znaki

Inne objawy to wyciągnął z powrotem sztywność mięśni lub ucisk i niemożność rozciągnięcia normalnie. Jest prawdopodobne, aby czuć zmęczenie lub uczucie ciągnięcia, gdy pochylał się nad lub próbuje podnieść coś, czy nawet podczas chodzenia. Uczucie osłabienia, gdy stara się wykonywać pewnych czynności jest także powszechne. Zapalenie powoduje miejsca urazu, aby poczuć ciepło, a nawet gorąco. Nie będzie prawdopodobnie tymczasowy obrzęk również.

Leczenie

Ludzie z oznak cofnięte mięśni powinien ponosić ich plecami przez około 48 godzin i stosować okłady z lodu, jeśli to możliwe, aby zmniejszyć obrzęk i stan zapalny. Po tym, zaleca się leczenie ciepła, lub na przemian ciepła i terapii pakiety lodowe. Ciepłe kąpiele i wiry zwiększyć krążenie i rozluźnia mięśnie. W zależności od stopnia nasilenia bólu, warto udać się do lekarza o skierowanie do fizjoterapeuty. Możesz odwiedzić kręgarz na masaż lub delikatne korekty. Podciągnąć mięśnie zazwyczaj ustępują w ciągu kilku tygodni, choć gorsze odmiany może trwać do dwóch miesięcy, aby uzdrawiać.