adcov.com

Oznaki Naciągnięty mięsień

Najczęstszymi przyczynami naderwanym mięśniem są nieprawidłowo podnoszenia ciężkich przedmiotów, wykonywanie i podnoszenie ciężarów. Zakres ciężkości w ciągniętych mięśni jest duże. To może być coś z małego rozdarcia mięśnia prawie jest rozdarty na pół. Czasem może to być trudne do ustalenia, czy mięśnia jest wyciągnięta. Poniżej znajduje się pięć najczęstszych oznak Naciągnięty mięsień.

Ból mięśni

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć podczas ciągnięcia mięśni jest ból. W zależności od stopnia, może być tępy ból, ostry lub stałej, kłujący ból. Po dotknięciu mięśni, będzie czuć się jeszcze bardziej bolesne. Średniego ciągnięty mięśnia uczucie jest bardzo podobna do złej stłuczenie.

Osłabienie mięśni

Zauważalny jest spadek siły w Naciągnięty mięsień. To nie jest aż każda łza jest naprawiony, że mięśnie odzyska pełni sił. Cały proces będzie trwać od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. W większości przypadków, wyciągnął mięśni niewielkie uszkodzenie, tak średni czas leczenia jest na dolnym końcu tej ramki czasowej.

Sztywność mięśni

Z ciągniętych mięśni, można zauważyć, Twój zakres ruchu jest ograniczony. Na przykład, jeśli ciągnąć mięśnie ramion, możesz nie być w stanie w pełni rozwinąć swoje ramię. Powodem tego jest to, że staje się tak napięty mięsień że tymczasowo traci część swej elastyczności. Symptom zazwyczaj trwa od jednego do sześciu tygodni, w zależności od nasilenia.

Mięśni obrzęk

Czy można zauważyć, czy nie, jest jakiś obrzęk, które idzie w parze z Naciągnięty mięsień. Szczep będzie produkować niewielkie obrzęki, że najprawdopodobniej nie będzie widoczna, jeśli nie są w pełni świadomi tego, co twoje ciało wygląda normalnie. Duże ilości obrzęk powinien być analizowany przez lekarza, ponieważ może to wskazywać na uraz, który ma długotrwałe skutki.

Posiniaczone skóry

Można zauważyć, zasinienie z poważnie Naciągnięty mięsień. Jednakże, jeśli naturalnie zmiażdży łatwo, możliwe jest bardzo niewielkie odkształcenia powodują siniaki. Często pojawia się jako siniec lekkim przebarwień na skórze, ale złe łza powoduje głęboki fioletowy siniak.