adcov.com

Oznaki łysienia Kobieta

Zwykłe ofiary dziedziczne, lub wzór, wypadanie włosów są mężczyźni. Jednakże, kobiety mogą być również poddawane surowym warunkom łysienia i uzyskaną uraz psychiczne są często bardziej dotkliwe niż tego występującego u mężczyzn. Trudne do wykrycia i równie trudne do skutecznego leczenia, kobiet łysienie może zburzyć spustoszenie na kobiety zaufania i wizerunku.

Definicja

Medycznie, wzór utraty włosów jest określany jako łysienie, i może wpływać zarówno mężczyzn jak i kobiet, choć mężczyźni są znacznie bardziej prawdopodobne cele. Czyjeś włosy są w stanie ciągłego wzrostu, włosy średniej z pęcherzyka o żywotność od dwóch do sześciu lat. Normalnie, po zaprzestaniu życiu jednego mieszka włosowego, wymiana szybko powstaje i zaczyna rośnie nowa. Łysienie występuje, gdy odrost nowych mieszków włosowych spada poniżej tempa, w jakim inne mieszki włosowe umierają. Włosów cienki stopniowo w ciągu długiego okresu czasu, zakończone łysienia.

Przyczyny

Niestety, nikt nie jest do końca pewien, jak i dlaczego łysienie dotyczy kobiet. Równowagi hormonalnej, dokładniej produkcji androgenów (takich jak testosteron i jego pochodne), jak wskazano jeden z możliwych przyczyn. Innym jest dziedziczne predyspozycje do stanu - gdy dotyczy innych w czyjejś rodziny, to jest bardziej prawdopodobne, aby zamanifestować w przyszłe pokolenia. Menopauza może również wyzwalacz do utraty włosów.

Objawy

Objawy są, a nie w sposób nieprzewidywalny, stopniowe przerzedzenie włosów na głowie. Dla kobiet, utrata włosów zazwyczaj występuje na całej głowie stosunkowo równomiernie, od korony do linii włosów. W przeciwieństwie do męskiego łysienia, kobiety mają tendencję do zachowania przednią linię włosów, która czyni diagnozę trudną, ponieważ jest znacznie łatwiejsze do szybkiego wykrycia łysiny niż to zauważyć przerzedzenie u góry główki. Często rozrzedzający nadal wykryte dopóki znaczna część włosów nie ma, ponieważ nawet w przypadku utraty zauważyć osobnik, błędnie przypisać przyczynę do innego stanu przejściowego, takie jak stres lub świeżym choroby.

Wykrywanie

Diagnozowaniu łysienia kobiet jest proces wykluczenia. Istnieje wiele innych powodów, dla których kobiety mogą wystąpić wypadanie włosów łysienie inną niż przez, a pierwszym zadaniem lekarza jest ich wykluczyć. Inne prawdopodobne winowajcy obejmują zabiegi fryzurę, skutki uboczne leków, niektóre choroby skóry, niedobór witamin lub warunków tarczycy. W przeciwieństwie do łysienia typu męskiego, który jest zwykle podejrzany dla męskiego łysienia, kobiet utrata włosów jest wzór ostatecznością. Z tego powodu, kobiety, które są zainteresowane nad znakomitym wzorem przelania włosów powinien natychmiast skonsultować się z lekarzami.

Rozważania

W większości przypadków, kobiety wzór utraty włosów jest, niestety, na stałe. Minoksydyl, inaczej znany jako Rogaine został użyty jako skuteczne leczenie w ograniczonej liczbie przypadków. Ale dla większości osób cierpiących na łysienia kobiet, oczyszczanie pierwotne uczy się radzić sobie psychicznie z nowym wyglądem.