adcov.com

Owoce Flush Dieta

"Owoce Flush Dieta" to trzydniowa dieta stworzona przez oczyszczenie kliniczne dietologa Jay Robb, dla ludzi, którzy chcą oczyścić swój układ trawienny i schudnąć. Twórca obiecuje 9 do 10-lb. straty w ciągu zaledwie trzech dni, usuwając toksyny z organizmu, spłukiwania dodatkowych kilogramów. "Kiedy jeść świeże owoce, warzywa i chude białko, przez 36 godzin, można przejść do trybu spalania tłuszczu, który zachowuje swoją masę mięśniową," Robb mówi. Owoce Flush Dieta przeznaczona jest również dla osób, które mogą doświadczać wzdęcia, rozdrażnienie i zmęczenie.

Podstawy diety

Tylko dwa kroki są wymagane jako część Flush Owoce diety. Pierwszy dzień jest zarezerwowany dla przepłukania. Wiąże się to pije jedno białko potrząsać co dwie godziny (od 8 rano do 4 po południu). W sumie pięć koktajle są wykorzystywane w pierwszym dniu. Białko trzęsie, nie może zawierać żadnych sztucznych barwników, kazeina, kazeinian wapnia, kazeinian sodu, fruktoza, aspartam, acesulfam-K, acesulfam potasu, odparowuje soku z trzciny cukrowej, sukraloza, sacharoza, lub składniki cukrowe. Każde białko potrząsać powinno nastąpić co najmniej 8 uncji wody. Na 6 po południu, zjeść obiad. Kolacja obejmuje 3 do 6 filiżanek surówka, 3 do 6 uncji chudego białka lub białek jaj i 1 łyżka. oliwy z oliwek lub oleju lnianego.

Owoce i warzywa są tylko pokarmy, które będą spożywane na dzień dwa i trzy. Jeść jedną porcję świeżych owoców, co dwie godziny (od 8 rano do 4 po południu), a następnie co najmniej 8 uncji wody. Każda porcja owoców musi być około 100 kalorii. Kolacja powinna być jeszcze raz jadłem na 6 pm i składa się z 3 do 6 filiżanek surówka z 1 łyżka. oliwy z oliwek lub olej lniany i jednego napoju białkowego. Sałatka surowe warzywa mogą być również zwieńczone połowie awokado i cytryny lub limonki, w razie potrzeby.

Ograniczenia

Nie należy spożywać żadnych innych środków spożywczych lub napojów, podczas gdy na owoce Flush Diet. Nabiał, kofeina, kawa, herbata, alkohol, napoje gazowane dieta i regularne, skrobie, soki, większość tłuszczów i wszystkie słodycze są zabronione. Owoce Flush Dieta działa tylko jeśli używasz świeżych owoców i surowych warzyw. Gotowane warzywa i puszkach, mrożone i suszone owoce są nie do przyjęcia. Organiczne owoce i warzywa, wody butelkowanej lub filtrowanej i proszki proteinowe, które nie zawierają sztucznych składników dają najlepsze rezultaty.

Rozważania

Jeśli rozważasz robi Owoce Flush Dieta zalecana jest konsultacja z lekarzem. Kobiety w ciąży lub karmiące nie powinny iść na tej diecie. Ewentualne zagrożenia lub powikłania mogą obejmować ataku przyrost wagi, niskie ciśnienie krwi, osłabienie lub omdlenie oraz niedobory żywieniowe. Dieterów, nie zachęca się do wykonywania podczas detoksykacji powodu małej ilości kalorii.