adcov.com

Owocami i warzywami Detox Diet

Podczas gdy wiele diet detox opuścić czujesz wygłodniały, zmęczeni i nastrojowy, detox owoców i warzyw sprawia, że ​​czujesz się świetnie. Przy tak wielu wyborów żywieniowych, będziesz w stanie zaprojektować plan, aby wypłukać toksyny i stracić nadmiar masy wody. Pożegnaj się wzdęcia i zmęczenie i rozpocząć detox z smaczne posiłki.

Dlaczego owoce i warzywa dieta Detox

Jeśli masz problemy zmniejszenie masy ciała, detox owoców i warzyw może być dla Ciebie. Jeśli czujesz się wycieńczony, chociaż można dostać dużo snu, detox owoców i warzyw może być dla Ciebie. Jeśli twój lokalny kierowca pizzy zna po imieniu, detox owoców i warzyw może być dla Ciebie. Stawiamy na siebie nadmiernego stresu poprzez dietę przetworzonej żywności, cukru rafinowanego i alkoholu. Główne narządy, takie jak żołądek, nerki i wątrobę pracować dodatkowy dysk, aby pozbyć się toksyn. Biorąc pod uwagę dość czasu, organizm naturalnie wypłukuje niepożądane substancje chemiczne. Przez jedzenie owoców i warzyw, dajemy nasze narządy czas, aby pozbyć się toksyn i cieszyć się resztą.

Żywności do jedzenia

Piramida żywności zaleca mamy większość naszych codziennych składników odżywczych, przez owoce i warzywa. Ale kiedy był ostatni raz spojrzał na wezbrany talerz warzyw? Napisz listę swoich ulubionych owoców i warzyw. Unikaj słodkich puszkach owoce z syropów. Zostaw sałatę się liście, ponieważ powoduje zatrzymywanie wody. Rośliny strączkowe są faktycznie za warzywa, ale z dala od grillowana kukurydza. Spróbować owoców nigdy nie miałam okazji jeść. Mango, papaja owoców i gwiazda są pyszne. Dowiedzieć się, co jest w sezonie. Ponadto, będziesz lepiej, gdy jej produkty uprawiane lokalnie.

Posiłki

Utwórz swoje poranki z odżywczo pakowane śniadanie. Wiele osób nie ma czasu na dzielenie się owoców, więc zrobić koktajl owocowy za pomocą różnych owoców, banana kremistości, dla soków owocowych i lodu. Jeśli masz czas na sałatka owocowa, wymieszać owoce wybranym z łyżką zaprawiania nasion maku na dodanej przyprawy. Powstrzymania się od stosowania soli i cukru. Przekąski są proste z suszonych owoców, takich jak morele, rodzynki, banany i truskawki. Zapomnij o zwykłych zastoju obiad jedząc sałatkę fasoli. Dodać sałatkę nocy dodając jedną puszkę czarnej fasoli, salsa, cebula, awokado, jalapeno i soku z cytryny. Można zrobić sałatkę tematyczne Karaibów używając salsa owocowa z mango i sok z limonki. Koniec dnia z warzywami. Można włączyć różne sosy jak kokosowym curry, marinara i cytryna z łyżką oliwy z oliwek. Pokochasz deser sałatka owocowa z nie dodaje cukru sorbetem.

Plan detox

Nie każdy ma czas na detox przez tydzień, ale dążyć do co najmniej trzech dni, aby oczyścić jelita grubego. Przed przygotowywać posiłki w nocy i zrobić duże partie. Jeść tyle, ile chcesz i zachować ćwiczenia na umiarkowanym poziomie. Trzymać w szachu przez pokusę unikając restauracje i bary. Nie należy pić alkoholu podczas detoksykacji; jednakże co najmniej 10 szklanek wody dziennie, aby wypłukać toksyny. Nie tylko twoje ciało czuje się lepiej, ale będzie doświadczenie wzrost energii. Skonsultować się z lekarzem, jeśli planujesz dietę dłużej niż siedem dni. Z niektórych planowania, możesz zdjąć swoje detox gładko i będziesz mieć szczuplejsze ramkę, aby pokazać na nim.