adcov.com

Ostateczny zestaw Dieta

Ostateczny zestaw Dieta


Ostatecznym herbata dieta, znany także jako po prostu "diety herbaty" to program stworzony przez Mark Ukra, przydomek Dr herbaty. Mark Ukra jest właścicielem i Herbal Tea Garden Emporium w West Hollywood, Kalifornia, i nie jest prawdziwym lekarzem. Ta dieta nie jest zatwierdzony przez FDA i nie został rekomendowany przez lekarzy. Dieta jest oparta na ustaleniach Ukra-tych, który twierdzi, że odkrył, że regularne picie herbaty i jedzenia na żywności ograniczy apetyt i głód, tłumią stres i zmniejszyć apetyt.

Jaką herbatę pić?

Należy pić jak najwięcej jak to możliwe, na herbatę ostatecznym herbaty diety. Możesz pić każdy rodzaj herbaty. Jedynym haczykiem jest to, że herbata musi pochodzić z rośliny Camellia sinensis. Większość herbat ziołowych nie pochodzą z tej rośliny, ale większość herbaty białe, czarne i zielone zrobić. Pić całą herbatę, które chcesz wyrównać swój metabolizm i zapobiec pragnienia. Jeśli czujesz się głodny, pić herbatę zamiast jedzenia. Jeśli jesteś pragnienie cukru lub coś słodkiego, picie herbaty. Podejście to jest przydatne po kolacji lub podczas deseru, gdy chcesz coś słodkiego.

Jaki rodzaj jedzenia?

Podczas ostatecznej herbaty diety dr herbaty zaleca chudego białka i wysokiej diety owoców i warzyw, w tym partii zielonych warzywach liściastych. Chude białka są w formach tofu, fasola czarna, fasola pinto, chude piersi z kurczaka, chudego mięsa wieprzowego, chude piersi indyka. Jedz świeże owoce, warzywa i białko w każdym posiłku, jeśli to możliwe. Regularnie jeść sałatki, zawierające Collard Greens, sałata romaine lub szpinaku, źródła białka, takie jak chude czarnej fasoli, chudego indyka lub kurczaka. Stosować oleje i tłuszcze z umiarem we wszystkich posiłków i pamiętać, aby pić dużo wody --- i, oczywiście, herbaty.

Dodawanie herbaty Przepisy

Z ostatecznym herbaty diety, można również korzystać herbatę kilka razy w tygodniu jako składnik receptur. Możesz jeść herbatę i trawione go. Dodaje się świeży, luźne herbaty źródeł białka przez zmieszanie go do marynaty, a następnie zanurza się białka do marynaty i opiekania lub ruszcie go. Można również posypać herbaty luzem na sałatki i spaghetti. Albo zanurzyć kawałek ryby lub mięsa z białek, a następnie zanurzyć go bezpośrednio do liści herbaty do skorupy mięso.