adcov.com

Osobiste Cele na szczęśliwe życie

Osobiste Cele na szczęśliwe życie


Szczęście oznacza coś innego dla każdego, i określenie, co to znaczy swojego życia pomoże Ci stworzyć cele, które doprowadzą Cię do szczęśliwego życia. Szczęście to stan bycia, a rzucenie nieszczęśliwy pracę, przenosząc się z nudnym mieście lub zerwanie z toksyczną osobą nie będą cię tam znaleźć. Czasem trzeba kopać głębiej, aby ustalić, co doprowadziło do nieszczęście na pierwszym miejscu. Ocenić swoje przeszłe decyzje i wprowadzić zmiany, aby zwiększyć swoje szczęście poprzez wyznaczanie celów osobistych.

Życie wewnętrzne

Sokrates powiedział kiedyś: "Życie bez rozpoznania nie jest warte życia." Nauka o sobie i jaki typ osoby, którą chcesz się w życiu jest ważne. Zastanów się nad swoim codziennym zachowaniu i ustalić, co sprawiło, że dumna i co sprawiło, że lizać. Poprawa na negatywnych. Wysyłanie przypomnień o swoich celach na lustrze w łazience pomoże Ci stworzyć nawyk. Powiedzmy, że chcesz, aby powstrzymać się od osądzania innych i stać się bardziej cierpliwy; Mała uwaga przypominając tych celów, jak przygotować się każdego ranka będzie utrzymać się na torze. Szukajcie wyszkolonego psychologa, aby pomóc w pracy przez problemy z przeszłości i określić, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i osoby produktywne. Wybierz się na spacer na zewnątrz i otaczać się pięknem natury. Pierwsze z głowy i na świat może zapobiec nieustające negatywnego myślenia. Poprawa samego siebie pomoże Ci stać się lepszym człowiekiem, który będzie prowadzić do szczęścia.

Zewnętrzna Życie

Dobre odżywianie i regularne ćwiczenia są cele osobiste, które będą dodawane do zdrowego wyglądu i pozytywnego nastroju. Tworzenie rutynowych piękno, które obejmują masaże, kąpiele bąbelkowe i medytacji daje coś oczekujemy i dodać relaks i szczęście do swojego życia. Zrób listę zadań marzeń chcielibyśmy mieć, i pracować w kierunku osiągnięcia jednego. Wybierz miejsce lub domu zawsze chciałem żyć i badać jego koszty utrzymania. Określić czas i ilość pieniędzy, jaki byłby potrzebny, aby kupić swój wymarzony dom i pracować w kierunku miejsca przeznaczenia. Pomyśl o działalności cię kochał jak dziecko i zadać sobie pytanie, czy można nadal kocham go jak dorosłego. Wyrusz w projekcie zostałeś odwlekania, takich jak pisanie powieści, dołączenie do grupy społeczności dramat lub nauki o przedmiot zainteresowania.

Połączenia

Wiedząc, którzy mogą liczyć na to niezbędne do szczęśliwego życia. Pomyśl ile razy byli w najgorszym i pamiętam, kto był po twojej stronie. Czy Twoje najsilniejsze połączenia są rodziny, przyjaciół, znaczących innych i zwierząt, nauczyć się zależą od systemów wsparcia, które wyniosą cię. Unikanie toksycznych ludzi to jeden wielki krok w kierunku szczęśliwego i życia bez stresu.

Doświadczenia

Próbowanie nowych działań, takich jak nowy sport, przystąpienie do klubu lub wyjazdem na wakacje doda do szczęśliwego życia. Zgodnie z Uniwersytetu Cornell badania "Konsumenci spędził więcej czasu na myślenie o dobra materialne, że nie zdecydują niż wydają przy zakupie doświadczenie." Inwestowanie w zajęciach rekreacyjnych, takich jak chodzenie do kina, ciesząc się hobby lub wyjazdem na przygodę, możesz poprawić swoje szczęście. Oszczędność pieniędzy i planowania podróży z przyjaciółmi i rodziną lub na własną rękę jest osobistym celem warto dążyć do.

Kreatywność

Znajdź hobby lub aktywności, która pozwala na przepływ kreatywność. Spędzić czas koncentrując się na coś, co kochasz robić i sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy. Dowiedzieć się, co aktywność pomaga uciec w głębokim ostrości, dzięki czemu czas latać. Według Potykając się Daniel Gilbert Happiness ", największym osiągnięciem ludzkiego mózgu jest jego zdolność do wyobrażenia przedmiotów i epizodów, które nie istnieją w sferze realnej, i to jest ta umiejętność, która pozwala nam myśleć o przyszłości. "

Miej wpływ

Napisz list do rządu o problem społeczny, który dotyczy ciebie. Niech menedżer wie, kiedy pracownik wyszedł poza. Komplement kogoś, lub otworzyć drzwi dla innego. Bądź cierpliwy, gdy na drodze, ponieważ akt gniewu może doprowadzić do efektu domina, powodując średnią zachowanie wobec innych. Wolontariat swój czas na wizytę u osób starszych lub pomoc w schronisku dla zwierząt. Nie lekceważ potęgi małe akty dobroci, ponieważ większość naszego życia wypełnione są małe akty dobroci --- które można dodać. Akty dobroci i robi rzeczy, aby świat lepszym miejscem są honorowi cele, które dadzą swój cel życia.

Limit czasu

Tworzenie harmonogramu do mapy swoje osobiste cele, ale być realistyczne. Rozczarowanie może ustawić się jeśli masz wygórowane oczekiwania i nierealistyczne cele. Pamiętaj, że szczęście to stan istnienia, a jeśli spędzasz większość czasu zły i nieszczęśliwy, nie pozostawia mniej czasu do szczęścia. Należy wziąć pod uwagę chwilach jesteś spożywanych przez szczęścia i przypomnieć sobie o tych czasach, kiedy trafisz na niskim poziomie. Więcej czasu na robienie tego, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i mniej czasu w otoczeniu rzeczy, które wprowadzają cię w dół. Dojść do siebie i cieszyć się życiem.