adcov.com

Optifast Side Effects

Setki szpitali, a także kliniki, w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie promują alternatywne rozwiązanie do utraty wagi poprzez pożywne płynnej diecie zwanej Optifast do leczenia dla pacjentów poważnie otyłych.

Funkcja

Optifast diecie jest w postaci roztworu do kontroli kaloryczności pacjentom otyłym zużywają codziennie tak, że kropla znacznych ilości masy i utrzymywać stratę.

Ramy czasowe

Czas zaangażowany w realizację odchudzania skutki uboczne programu Optifast ma 26 tygodni i obejmuje różne etapy programu.

Korzyści

Skrajne efekty odchudzania w ramach programu 26 tygodni zapewnia znaczne korzyści zdrowotne dla pacjentów, takie jak odwrócenie bezdechu sennego i innych dolegliwości zdrowotnych.

Potencjał

Chociaż Optifast jest ekstremalne metody odchudzania, dostarcza pacjentom wiedzy re-learningu, jak jeść, jak również dowiedzieć się, część, aby utrzymać kontrolę utraty wagi.

Ostrzeżenie

Wymagany jest ścisły nadzór lekarza w ciągu pierwszych 18 tygodni programu Optifast ponieważ szybka utrata masy ciała nie jest zdrowe dla wszystkich osób fizycznych i stanowi zagrożenie dla zdrowia.