adcov.com

Opis stewardesa praca sprzątanie

Opis stewardesa praca sprzątanie

Recepcjonistki sprzątanie zachować Gości-od strony obszarów handlowych czyste, schludne i właściwie przedstawione. Zazwyczaj są zatrudnieni przez firm gościnność, Hotele, motele, kasyn i ośrodek wypoczynkowy. Sprzątania recepcjonistki są ważne członków personelu gościnność. Wykonują oni pracę wymagane aby dać Gościom pozytywne wrażenie nieruchomości i komfortowe miejsce na nocleg.

Profil zawodowy

Obowiązki opiekunów sprzątanie są rutynowe w przyrodzie. Ich codziennej pracy polega inwentaryzacja, magazynowanie i organizowanie dostaw, odkurzanie dywanów, polerowania mebli i sprzątanie pokoi i innych obszarach wychodzącym na Gości złożenia zakładu. Sprzątanie recepcjonistki dać Gościom komfortowe środowisko--robią ich łóżka, zmienić pościel i uzupełnienia i odświeżyć wyposażenie pokoju w hotelu. Recepcjonistki sprzątanie musi szanować prywatność Gości.

Wiedzy, umiejętności i zdolności

Kompetencje wymagane do wykonywania obowiązków sprzątanie recepcjonistki to dobry ruchową i wytrzymałość i zdolność do szczegółowych instrukcji z mało nadzoru. Obsługujący stanowiska sprzątanie są idealne dla szczegółowo zorientowane osoby z czas doskonałe umiejętności zarządzania i organizacji. Połączenie dobrej komunikacji i umiejętności w zakresie obsługi gości i wiedzy lub branży hotelarsko-gastronomicznej i właściwej obsługi materiałów niebezpiecznych w miejscu pracy są przydatne kompetencje dla recepcjonistki w sprzątanie.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Zgodnie z edycji 2010 zawodowych Podręcznik programu Outlook edukacji formalnej, dyplomów i stopni nie są wymagane dla większości sprzątanie stewardesa praca. Możliwość wykonać podstawowe operacje arytmetyczne i wykonaj instrukcje są podstawowe kwalifikacje dla wielu entry-level, sprzątanie i czyszczenie miejsc pracy. Wielu pracodawców, w tym gościnności duże korporacje, wolą absolwentów szkół średnich w wieku co najmniej 18 lat.

Kariera podróż

Sprzątania uczestnicy mogą otrzymać więcej odpowiedzialności jak one zdobyć doświadczenie. Możliwości rozwoju w zależności od wielkości i zarządzania struktury złożenia zakładu. Moteli, pensjonatów i domów gościnnych może zapewnić ograniczone możliwości rozwoju kariery. Recepcjonistki sprzątanie może dostać lepiej zapłacić i więcej możliwości do wzrostu przez poszukujących pracy w innym zakładzie. W hotelu duży ośrodek instrumentu, kasyno lub Konwencji sprzątanie opiekunów może prowadzić do wyższego szczebla role, szef zespołu sprzątającego, szef zespołu sprzątającego asystent lub inspektora pralni.

Odszkodowania

Sprzątanie obsługujący zawodów w Stanach Zjednoczonych średnie roczne zarobki z £12,306 do £20,443, od 2010 roku według tendencje dochodu narodowego z CareerBuilder. Mediana oczekuje, że wynagrodzenie za sprzątanie robotnic w Stanach Zjednoczonych jest £15,549, od 2010 roku, z dodatkowych dochodów dla pracy nadgodziny lub dodatkowe zmiany. Porównawczo mediana zarobków wyższego szczebla zawodów w tej samej pracy rodziny, szef zespołu sprzątającego i pralni kierownik hotelu, w zakresie od £23,659 £28,892.