adcov.com

Opcje na ramię Chirurgii & termokurczliwą Traktowania

Opcje na ramię Chirurgii & termokurczliwą Traktowania


Byłaś czuje ten ból w barku na chwilę się. Może byłeś gry sportowe całe życie, albo to tylko od codziennego zużycia. Być może czujesz mrowienie niektóre połączenia "z półki" - ". Zamrożonych ramionach" bardziej znany jako I, trzeba operacji. Ale jest dobra wiadomość. Medycyna postępuje szybciej i dalej niż wielu myśli możliwe. Musisz uporządkować różnego rodzaju metod chirurgicznych dostępnych do leczenia łzę lub obrażenia i skonsultować się z lekarzem.

Artroskopowej chirurgii barku

Artroskopowej operacji jest znana jako najmniej inwazyjna ze wszystkich zabiegów chirurgicznych dostępnych. Aby dostać się do wnętrza stawu, lekarz będzie zrobić kilka małych nacięć, o szerokości (lub długości) paznokcia. Lekarz, z pomocą swoich asystentów chirurgicznych, będzie wstawić mały aparat w jednym z nacięć aby zobaczyć swoją pracę w czasie zabiegu.

Istnieje wiele pozytywów w decydujących dla tej formy zabiegu. Zazwyczaj można przeprowadzić w chirurgii laboratoryjnej i zajmuje minimalną ilość czasu. Pacjenci, w zależności od ciężkości urazu, może być w domu kilka godzin po ustaniu działania znieczulenia. Kolejnym pozytywnym aspektem jest kosmetycznych. Z małe nacięcia, nie mniejsze szanse na głównych blizn. I, z zastosowaniem jakiegoś masła kakaowego, małe blizny nacięć z tego typu zabiegu może ustąpi z czasem. Ale być może najbardziej istotną zaletą jest skrócenie czasu gojenia od samych nacięć. Korzystanie z jednego lub dwóch szwów (czasami szwów), bardzo skraca to z powrotem. W ciągu trzech tygodni, oczka są obecnie.

Jednak nie wszystkie rodzaje operacji barku może być wykonywane artroskopowo. Niektóre mogą być wykonywane tylko przez chirurgii otwartej.

Otwarty zabieg ma swoje zalety, jak również że, ponieważ chirurg dostaje pełny wygląd wewnątrz ramienia, w tym tkanki i mięśnia dwugłowego. Czynnik ten może przyczynić się do lepszego odzysku i mniej problemów w dół drogi. Ale, kosmetycznie, blizny mogą być duże i brzydkie.

Na razie nie ma prawdziwej odpowiedzi, która metoda chirurgii barku jest lepsze - "zamknięte" lub otwarte. Niektórzy lekarze uważają, że niektóre urazy, jak rotatorów łza, nie mogą być przeglądane i ustalone na tyle dobrze w zamkniętym zabiegu. Inni wierzą, że aparat daje im możliwość uzyskania tak dobry wygląd, jeśli nie lepszy, wewnątrz ramię, podczas gdy zmniejszenie ilości uszkodzenia tkanek spowodowanych większej nacięcie.

"Shrink okład" i "zamrożone ramiona" zazwyczaj nie są rozwiązane za pomocą metod chirurgicznych. Lekarz może podać pacjentowi specjalistycznej terapii fizycznej schematu do naśladowania lub użyj NLPZ w leczeniu tej choroby.

Najważniejszym aspektem wszystkich urazów jest uzyskanie prawidłowej diagnozy od lekarza. Dzięki współpracy z lekarzem specjalistą, można otrzymać najlepszą opiekę dostosowaną do was, i będzie czuć się bardziej komfortowo o zadawanie pytań dotyczących operacji i odkrywania niechirurgicznych alternatyw, które mogą być dostępne.