adcov.com

Opcje finansowania dla chirurgii plastycznej

Opcje finansowania dla chirurgii plastycznej


Prawie 3,5 mln zabiegi chirurgii kosmetycznej wykonywane są każdego roku. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest o koszty. Jeśli zdecydujesz się mieć trochę pracy wykonanej pomóc cofnąć ręce czasu lub poprawić funkcję czujesz poprawę potrzeb, istnieje kilka możliwości finansowania dostępnych na opłacenie zabiegu.

Plany Płatności

Wielu chirurgów kosmetycznych oferują to, co nazywa się "finansowanie w domu." Oznacza to, gabinecie lekarskim będzie można finansować swoje procedury, bez konieczności zapewnienia specjalnej pożyczki z banku lub pożyczkodawcy. Aby zostać zatwierdzone do tego rodzaju finansowania, pojawi się pytanie, do poddania się kontroli kredytowej. Gdy już zatwierdzony, urząd będzie można dokonywać płatności do momentu wypłaty salda w całości. Pacjenci są zobowiązani do złożenia zaliczki zanim nastąpi operacja. Wymagana ilość jest oparty na czynnikach takich jak ocena kredytowa i rodzaju procedury jesteś o. Jeśli nie spełnia wymogów kredytowych dla finansowania w domu, trzeba będzie znaleźć alternatywne sposoby na opłacenie zabiegu. Nie wszyscy lekarze oferują ten rodzaj finansowania, więc najlepiej zapytać z wyprzedzeniem, jeśli jest to możliwe w Twoim przypadku.

Prywatne pożyczki

Zabezpieczenie pożyczki osobiste poprzez unii bankowej, finansów lub kredytu jest inna możliwość. Banki, firmy finansowe lub SKOK oferują pożyczki bez zabezpieczenia, aby zapłacić za procedury fakultatywnych. Pożyczki bez zabezpieczenia są kredyty, które są wykonane bez korzystania z zabezpieczenia w celu zagwarantowania kredytu. Aby zakwalifikować się do niezabezpieczonej pożyczki osobiste, kredytobiorca musi spełniać kryteria, na podstawie zdolności kredytowej i historii płatności. Banki, z którymi już nawiązali relacje, takie jak konto czekowe lub oszczędności, zazwyczaj będzie bardziej elastyczny w odniesieniu do kredytów osobowych.

Pożyczki opieki zdrowotnej

Różne służby zdrowia firmy finansowe Specjalizujemy się w finansowaniu operacji plastycznej. Firmy te zazwyczaj udzielają pożyczek konsumentom pomóc zabiegów i procedur finansowych, które nie są zwykle objęte większości polis zdrowotnych. Ceny dla tego rodzaju kredytów znacznie się różnią w oparciu o spółkę, co procedura będzie jadł i indywidualnej analizy kredytowej. Większość tworzyw sztucznych biura chirurgii chętnie odnoszą się do firm, z którymi współpracują.