adcov.com

One Day Diet Plan

One Day Diet Plan


Jednodniowa dieta plan nie będzie wspierać utratę wagi lub zdrowych nawyków żywieniowych. Jednak nauczenie się ustanowić jeden dzień diety planu pomoże Ci planuje pełny plan odchudzania diety lub pomoże Ci w rozpoczynających się plan zdrowego odżywiania na całe życie.

Śniadanie

Dla zdrowego odżywiania lub diety, śniadanie jest koniecznością. Kiedy śpisz, twój metabolizm przechodzi w stan spoczynku. Po prostu budzi się nie przynieść swój metabolizm z resztą. Potrzebuje kalorii, witamin i minerałów do rev z powrotem w górę. To dlatego, że często mówi się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia.

Dać swój metabolizm najlepszą pobudkę, umieścić najlepsze paliwo w organizmie. Zbyt słodkie lub wypełnione pokarmy węglowodanowe rozpocznie swój dzień z wysokim poziomem cukru we krwi, przez co organizm szybko dostosować się do tego. Następnie spędzić resztę dnia, w sposób niekonsekwentny jazdy cukru we krwi. Zbyt tłustych opuści swoje ciało czuje się ospały. Poszukaj białek o niskich lub żadnych tłuszczów nasyconych, węglowodanów pełnoziarniste, o niskiej zawartości tłuszczu mleka lub produktu sojowego i składników odżywczych, wypełniona włóknami.

Dobry wybór to długo gotować owsianka ze świeżych owoców, orzechów i nasion ziemia lnu. Inną opcją jest cały grejpfruta i dwa tosty pełnoziarniste z dżemem lub masłem migdałowym. Białka nie mają tłuszczów nasyconych i są bogate w białko. Mogą one być mieszane z sera o niskiej zawartości tłuszczu i szparagi i pomidory. Można też wybrać się na jogurt z nasion ziemia lnianego smaczne kryzysu.

Lunch

Dla zdrowego obiadu, że lekkie i proste. To daje energię, aby przez popołudnia bez głód i duży żywienia. Twój obiad powinien składać się z 400 do 500 kalorii. Spróbuj ciemne zielone warzywa z kawałkiem grillowanego kurczaka, niektóre mandarynki i taśmy migdałów polane lekkim winegretem z boku. Zanurz widelec w opatrunku, a następnie zebrać kęs sałatki, jak to będzie utrzymywać spożycie garderobę niższa niż wylanie go bezpośrednio na sałatki. Dodaj kilka krakersy pełnoziarniste, ale zatrzymać światło na węglowodany chleb, ponieważ będą one zostawiają cię słaby jeśli musisz siedzieć przy biurku przez całe popołudnie.

Innego wyboru: proste sałatki z tuńczyka. Dodaj obniżonej zawartości tłuszczu i obniżonej kaloryczności majonez do tuńczyka, mała puszka serc karczochów i kilka plasterków pomidora. Ten posiłek jest niska w węglowodany, o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych, cholesterolu i niskiej w bardzo zdrowe serce.

Kolacja

Zdrowy obiad może zawierać makarony pełnoziarniste; brązowy ryż; orzechy i nasiona; puszki z tłustych ryb, takich jak tuńczyk, łosoś i sardynki; piersi z kurczaka; pokrojonego w kostkę indyka i mnóstwo warzyw. Białka roślinnego są najlepsze na wieczorny posiłek. Spróbuj opcji, takich jak tofu i tempeh lub fasoli, grochu i soczewicy, ponieważ mogą one liczyć jako porcja warzyw też. Na deser, sprawiają, że świeże owoce i jogurt i mrożone owoce smoothie. Nie zapominajmy, że duża część zdrowej codziennej diecie jest część kontroli.