adcov.com

Omega 3 i jego rzecz na zapalenie

Omega 3 i jego rzecz na zapalenie


Kwasy tłuszczowe omega 3 okazały się zaoferować wiele korzyści dla zdrowia. Takie wielonienasycone kwasy tłuszczowe działają w celu zmniejszenia stanu zapalnego w organizmie zwalniające dla wielu zaburzeń.

Zapalenie

Zapalenie powoduje wiele chorób i zaburzeń. Warunki, takie jak zapalenie stawów, astmę, chorobę zapalną jelit, choroby serca i łuszczyca wszystkich wyników z zapaleniem.

Zapalenie stawów

Biorąc omega 3 dziennie łagodzi zapalenie stawów i bóle cierpiących na zapalenie stawów. Kwasy tłuszczowe omega 3 mogą złagodzić objawy reumatoidalnego zapalenia stawów, przyczyniając się do umiarkowanego odpowiedź immunologiczną.

Zdrowia serca

Czasopismo Miażdżyca Raporty wskazują, że kwasy tłuszczowe Omega-3 znajdują się w oleju z ryb mają korzystny wpływ w zapobieganiu zawału serca i udaru mózgu. Zmniejszenie stanu zapalnego i obniżenie poziomu cholesterolu LDL i triglicerydów tłuszczowych omega 3 Wykazano również, że w celu obniżenia ciśnienia krwi.

Astma

Niektóre nowe badania wskazują, że tłuszcze omega 3 z oleju z nasion Perilla poprawy czynności płuc u dzieci i dorosłych. Omega-6 tłuszcze, pochodzące głównie z czerwonego mięsa, miał negatywny wpływ, powodując pogorszenie objawów astmy.

Rak jelita grubego

Spożywanie tłuszczów omega-3 wykazano w badaniach, aby pomóc w zapobieganiu raka jelita grubego. Badania pokazują, że niskie poziomy Omega 3 są markerem zwiększonego ryzyka raka.